İçeriğe Yönlendir

Araç Neden Sağa Sola çeker

Aytekin Fakılı

Recommended Posts

Çağlar Bayur

Araç kaç km de ? Kaçıncı sahibisiniz? Sert kalkışta çekme sorunu var mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Alt tabla veya frenler diyorum...

Tüvtürk'e gidin muayene istasyonuna... Frenlerimi kontrol ettirmek istiyorum deyin... Varsa bişey, çıkar ortaya...

Yorum bağlantısı
Yakup özdemirci

Araçta kalkışta çekme problemi yok lastiklerin 4 taneside aynı marka ve model ama vakumlu lastikler yazında kullanılmış ve birde amortisorleri değişmiş arabanın arabayı almadan baktırdık arabada kaza yok.Tüvtürk'e gidin muayene istasyonuna demişssiniz ama sinopta varmı boyle bie yer bilmiyorum.

Şimdi ben yarın Samsuna gidicem orda servisi var diye biliyorum oraya göstereyim olmazsa.Ben aldığımda bir bakıma soktum arabayı diskler ve fren balatalarını değiştirdim orjinal parçalarını taktırdım.AMa birde şu var rot ayarı yapan çoçuk bana lastiklere rotsuz olarak binilmiş ve lastiklerin bir tarafı yenmiş diye soyledi ama ben pek ihtimal vermedim bariz sadece sola çekiyor oda frene basınca

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Lastikleri sağ-sol yer değiştirin (denemelik). Lastikte sorun var ise, çekmenin de yönü değişecektir.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz
Lastikleri sağ-sol yer değiştirin (denemelik). Lastikte sorun var ise, çekmenin de yönü değişecektir.

Benimde gaza basınca sağa çekme yapıyordu,lastikleri yer değiştirdim sonra sola çekmeye başladı,sorun lastiklerdi.

Yorum bağlantısı
Yakup özdemirci

Arkadaşlar yotumlarınız için teşekkür ederim.İyi bir rot ayarı ile sorunum çözüldü rotçumuzda iş yokmuş.Bilgisayarla rot ayarı yaptılar ama sorun çözülmedi bende samsuna gittim adam ışıklı bir aletle ayar yaptı herhangi bir bilgisayar yoktu ama gayet düzgün oldu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...