İçeriğe Yönlendir

98 Mondeo Kılıf

Vahittin Teker

Recommended Posts

Vahittin Teker

aracımın koltuklarının 6 yerinde önceki sahibinden hatıra sigara yanıkları vardı bende çözüm olarak bu ürünü sipariş ettim yalnız geç farkına varmışım arka koltuklar emniyet kemerleri nedeniyle sökülmüyor sizce nasıl sökerim

saygılar.

Yorum bağlantısı
Vahittin Teker

arka emniyet kemerlerinin takıldığı parçaları kastettiyseniz sökecek birşey bulamadım ben :) sadece çelik bir tel var yoksa aracın altından sökmeyimi kastettiniz.

2278DSC00260.JPG

Yorum bağlantısı
Fatih Karadeniz

Bana kalırsa kendinizin yapacağı bişey değil. Bir döşemeciden falan yardım alın derim. Zira kılıflara bir dünya para vermişsiniz. Bende almayı düşünüyodum net üzerinden böyle bir kılıf ancak bir misafirin arbasında gördüm sizin kılıfa benzer bir kılıf 54,00ytl den bahsedilince net üzerinden alışveriş cazip gelmedi. Misafir Antalyadan gelmişti ordan almış. Gayette memnundu.

Yorum bağlantısı
Vahittin Teker

bulunduğum yerde döşemeci yokki abi kendim sökemezsem kalacak artık :)

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Döşemeye gerek yok arkadaşın sanayiye git o somunu açacak olan anahtarı bul benim gittiğim döşemecidede yoktu gitti buldu öyle söktü bi vida yüzünden döşememi takmıycaksın yahu dal sanayiye

Yorum bağlantısı
Mustafa Eski
(düzenlendi)

kılıfları takmak için kemerleri sökmeye gerek yok vahittin.koltuğun ön tarafından sert şekilde yukarı doğru asıl,koltuk yerinden çıkacaktır.kemer kilitlerini sağa sola çevirerek o aradan geçirebilirsin.sırtlarıda,bagajın sağ ve solundaki kolları çekip,öne doğru yatırıp,rahatça kılıfları gererek takabilirsin.ama oturma kısmından emniyet kemeri kilidinin geçeceği yerleri düzgün kesip,kenarlarını diktirmen gerekir bence.

tarihinde Mustafa Eski tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Nurettin Saldır
kılıfları takmak için kemerleri sökmeye gerek yok vahittin.koltuğun ön tarafından sert şekilde yukarı doğru asıl,koltuk yerinden çıkacaktır.kemer kilitlerini sağa sola çevirerek o aradan geçirebilirsin.sırtlarıda,bagajın sağ ve solundaki kolları çekip,öne doğru yatırıp,rahatça kılıfları gererek takabilirsin.ama oturma kısmından emniyet kemeri kilidinin geçeceği yerleri düzgün kesip,kenarlarını diktirmen gerekir bence.

Arka kılıflar icin emniyet kemerini sokmelisin. Sahsen ben 200 tl verdim kılıflara ozel diktirdim. Soktuler tertemiz oldu. hatta ondeki kolcagı bile deri kapladılar.

Yorum bağlantısı
Karani Gülistan
Arka kılıflar icin emniyet kemerini sokmelisin. Sahsen ben 200 tl verdim kılıflara ozel diktirdim. Soktuler tertemiz oldu. hatta ondeki kolcagı bile deri kapladılar.

İyi akşamlar.Yaptırdığınız kılıf iyi oldumu,içinize sindimi?Koltukları tam kavradımı?Kapı döşemeleri ile uyumu nasıl.Kumaş-vinil vs.Bu konularda biraz bilgilendirirseniz sevinirim.Resimde koyarsanız bahtiyar oluruz :)

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Arka koltuğu biraz zorlama ile kendim söküp takıyorum sizde yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Nurettin Saldır
Arka koltuğu biraz zorlama ile kendim söküp takıyorum sizde yapabilirsiniz.

valla benim arka koltuk için ustalar gitti ozel bir anahtar buldu getirdi. emniyet kemeri celik telle sabitlenmiş saseye.

Koltukların kılıfı tam oturdu. Arka kolcagı ve kol dayama yeride deri kaplandı. pekde hos oldu. resimleri cekip ekliycem.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...