İçeriğe Yönlendir

2001 Focus Hakkında Bir Kaç Soru

Serkan Yakut

Recommended Posts

Serkan Yakut

arkadaşlar malum 01 focusum var aramız çok iyi keratyla ben diyomki ben biraz şımartayım aracı öncelikle işlere yeni kasa farları ve tamponlarıyla başlamak istiyorum farları angel lı siyah zeminli farlardan almak istiyorum uyarmı bizim araçlara birde yeni kasanın ön tamponundan alsam otururmu acaba (yeni kasanın sis farı yerleri çok hoşma gidiyo ve tampondaki sinyallari sevmiyom) ve en son sorum aracıma kasko yapmak istiyorum acaba en iyi firma hangisidir burda sorduğum kişiler axo oyak veya garantiden yap dediler ama axa oyak benim aracı kaskolamıyo 2003 model altına kasko yapmıyolarmış kasko yaptırsam ne kadar tutar acap kasko değeri 17,500

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

15 Yaşına kadar otomobilleri, her yaş ticariyi kaskolayabiliyoruz

Ticarilerin kaskosu biraz karışık...

Sigortalı eskiden beri bizde ise 15 yaşından sonrada devam edebiliriz...

En son duyduğum Axa oyak 5 yaş üstüne teminat vermiyor...

Yorum bağlantısı
Serkan Yakut

madem öle diyosunuz mehmet abi bende aracıma axa oyak ve koçta kasko yaptırmak istedim ama 5 yaş üstünü kaskolamadıklarını ancak askeri personel olursa durumun değştiğini sölediler

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
madem öle diyosunuz mehmet abi bende aracıma axa oyak ve koçta kasko yaptırmak istedim ama 5 yaş üstünü kaskolamadıklarını ancak askeri personel olursa durumun değştiğini sölediler

Onu axa oyak demiştir...

Koç Allianz dememiştir...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Çağatay Demir

mehmet abi bu bilgiler makyajlı kasa için de geçerli mi acaba?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
mehmet abi bu bilgiler makyajlı kasa için de geçerli mi acaba?

Evet.. Ambienti Comfort düşünün...

Mehmet Bey.doğrusunu isterseniz aracın ne olduğunu bende anlamış değilim ruhsatta DFW focus yazıyor hiç bir yerinde ghia yazmıyor, ama araca önden baktığımda lastiklerin çamurluktan biraz dışarı taştığını görüyorum.bana orjinal lastikler ve jantlar gibi gelmedi.birde mehmet bey, fren balatalarımdan fren yaptığım zaman ses geliyordu.bu ses canımı sıkmaya başladı orjinal ford balatalarıyla 5 gün oldu değişeli ama zaman zaman eskisi gibi olmasada yine ses yapıyor.sesin şeklini yazarak nasıl anlatacağım ama şöyle söyliyeyim.ıslık sesi gibi.sizce neden olabilir.

Bu sesi tarif etmeye gerek yok... Ötme devam ederse, diskleri tornalatın...

Direksiyon deri mi, maun kaplama var mı, Bagajdaki çıta krommu... tavanda içte ortada okuma lambası var mı...

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Cengiz Bayraktar
Mehmet Bey.Direksiyonum deri,bağajdaki çıta plastik,tavanda içte ortada lamba yok, maun kaplama nedir bilmiyorum.

Kadir bey malesef aracınız ghia değil..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Cengiz bey sizin mesajlarınızda dikkat ediyorum Alıntı yapıldığı zaman ki karakterler çıkıyor.Acaba yanlış yerden mi konuya cevap veriyorsunuz veya size özgü teknik bir sorun mu var.İlgili arkadaşlar ilgilenirse iyi olacak sanırım..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

[quote]...[/quote]

Kodlarını bozuyor alıntı yaparken...

Ben peşinden düzeltiyorum..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...