İçeriğe Yönlendir

Vw Bora? Ford Focus I?

Okyay Pay

Recommended Posts

Okyay Pay

tabiki focus

daha az yakar , daha çok kaçar

daha iyi yol tutuş , daha iyi servis , daha ucuz parça, daha az problem ,daha geniş iç mekan

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu
tabiki focus

daha az yakar , daha çok kaçar

daha iyi yol tutuş , daha iyi servis , daha ucuz parça, daha az problem ,daha geniş iç mekan

+16 subap

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

İlerici tasarım, geniş iç mekan, sorunsuzluk, yedek parça avantajı,mükemmel yol tutuş...focusun bir çok artısı var..

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

hangisini seviyorsanız onu alın. bence model de önemli. borada bir alçaklık meselesi vardır önden alçaktır haberiniz olsun. biraz daha okkalı durur eski bile olsa. bence servisler tahmin edildiği gibi pahalı değil. bir de son hızda devir yüksektir.

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir

valla her 2 aracıda kullanmış bir kişi olarak 00 bora-03 focus arasında tercihim bora olur. ama yüksek yakıt sarfiyatını ve ford dan daha pahalı parça fiyatları gözönüne alın. onun dışında atak olma , ani hızlanma ve rahatlık konusunda bora çok daha üst düzey bir araba. buarada ben şu anda focus 03 kullanıyorum...

Yorum bağlantısı
Fırat Bozkurt

Son ilanda arka koltuklardan çekilen fotoya dikkat ettimde sanki birisi sigarayla ön koltuklara işkence yapmış gibi :D

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Şu ilandaki araca hayran kaldım ben. Buna SC ya da turbo yapıp 220-250 arası güç alabilsek bi de 4motion olsa,ah bi de otomatik olmasa.. :rolleyes:
Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
Şu ilandaki araca hayran kaldım ben. Buna SC ya da turbo yapıp 220-250 arası güç alabilsek bi de 4motion olsa,ah bi de otomatik olmasa.. :rolleyes:

hakkaten manyak bişey olur ya ... aklıma soktun benim arabayı satıp böle bişi mi alsam :selo:

Yorum bağlantısı
Fevzi Köse

Boranın arka taraf diz mesafesi focusa göre dar. Focusu almadan önce çok düşündüm bora almayı ama focusun iç mekanı daha geniş ve rahat geldi. Ama estetik olarak Bora daha güzel bence.

Yorum bağlantısı
Özgür Yıldız

Her ikisini halen kullanan biri olarak ilk tercih bora derim ama 2001 ve comfortline olacak. 2000 model olmasın ve 2002den üstü olmassın.

focusa göre gerek işçilik kalitesi gerek motor performansı daha iyi 8v olmasına ragmen benim aracımdan daha sağlam gidiyor.

parça fiyatları konusunda focustan biraz pahalıdır.

Ama dolu dolu bir araç

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Motorla oynamaksa derdin ne işin varki bununla. 1.8 4 çekerleri var. Al bi tane çak turboyu devam. Nasılsa aynı motorun turbosuda var. Dolayısı ile ne manifolt ne de başka bir sorunun olmaz.

1313x150/1000=196,95Hp lazım en az. 1.8T'ları 148 hp değil mi?

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay
Son ilanda arka koltuklardan çekilen fotoya dikkat ettimde sanki birisi sigarayla ön koltuklara işkence yapmış gibi :kafa:

döşemeler yeni yapıldı diye yazmış bir de..

Yorum bağlantısı
Malik Altındiş

2004-2005 pacific alabilirsin 20bin ytl civarı. ya da model yılı olarak eski olacak dersen comfortline al derim.focustan bahsetmediğimden de anlaşılacağı gibi kesinlikle bora

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

2001 bora Comfortline bence hem görüntüsü agır duruyo hemde fazla değer kaybetmiyo ha bunu söylerkende ford focus kullanıyorum komedi değilmi

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Bora kadar güzel bi arabayı kim bedavaya istemez ne güzel bir hayal :)

Yorum bağlantısı
Serkan Öz
(düzenlendi)
Şu ilandaki araca hayran kaldım ben. Buna SC ya da turbo yapıp 220-250 arası güç alabilsek bi de 4motion olsa,ah bi de otomatik olmasa.. :lol2:

http://www.sahibinden.com/passat_2_8_4m_hi...pXQQdisplayitem

bu ilandaki arabayı beğendiysen fiyatta indirim yaparım :)

hem 4x4 hem güçlü.. solar sunroof bile var..

tarihinde Serkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Guest Mehmet Boran Koca
bora almadan önce arka koltuğa bir oturun derim .

iğrenç gerçekten evet aile fertlerini düşünüyorsanız eğer diz mesafesi çok kötü..

Yorum bağlantısı
Serkan Öz
Bunun vergisi ne kadar? Ciddi soruyorum.

1.410-YTL x 2..

Serkan bu kaç lt yakıyor?

Hiç hesaplamadım, ama uzun yolda gayet makul..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...