İçeriğe Yönlendir

Connect hava yastığı &#246n kapağı

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Çıkma bulmak zordur...

Çünkü ya patlamıştır... Yada patlamamış ama airbag ile birliktedir...

Tamiri mümkün değil mi..

Nasıl eğilmiş..

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

iyide ben torpidonun altından baktım sıradan bir kapak o hava yastığıyla ne alakası var ki? ortası narin biraz hemen kırılıyo yada bastırınca bükülüyor ama hava yastığıyla pek bir alakası yok gibi.

Yorum bağlantısı
Fatih Demir

yaaa boş verr hava yastığıda olmasın kapak o narin orta yerinden çatladıysa eğer japon uhusuyla yapıştır gide ;)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Airbag ile kompledir o göbek. Ama içinde airbag varsa içeri göçmesi fiziksel olarak mümkün değil? Siz aracı 2. el mi almıştınız?

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar
Airbag ile kompledir o göbek. Ama içinde airbag varsa içeri göçmesi fiziksel olarak mümkün değil? Siz aracı 2. el mi almıştınız?

öyle olduğunu bilmiyordum ben. biz 0 aldığımız halde içine göçtü hafiften kırılma çizgisi belli oluyor yani

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

sıradan bir kapak o 1000 ytl nerden çıktıysa anlamadım?

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

serviste iş yok usta demek ki. aman dikkatli olun kolunuzu kaptırmayın adamlara. gerçi o ses bizde çıkmıyor yaa ;)

demek istediğim adamlar iş bilmiyor aracı sağlam veripte bozuk almayın demek istedim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sorunlu olan sağ tarafmış.. Ben baştan beri direksiyon olarak düşünmüştüm...

Hal böyle olunca sağda hava yastığı olmayan modeller far...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Connectlerde delux modeli uzun süredir var.. (bir kaç yıl)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

O zaman şöyle yapacaz...

Aşağıdaki linkteki 053757,053758,053759,053760 kodlu araçlar

Link

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Diğerinde Transit Connect Kombi Standart Şasi K210S 1.8 TDCi 75PS+ Deluxe Paketi yazmakta,herhalde stil paketi + vs için deluxe demişler.

Aynen öyle, bu bir paket...

Teyp, kapı, jantlar gibi değişiklikler var yanlış hatırlamıyorsam...

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

usta çıkma parçasını araştırdın mı? yokmu piyasada?

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

murat bey aklıma şu geliyor. hava yastığı patlayınca o kapakta yarıldığı için komple diğişilmek zorunda kalıyor. şimdi yeni hava yastığı paketi varsa ellerinde içinde bu kapakta olması gerekiyor düşünceme göre. onun için size bu paketi aldırmayı zorunlı kılıyorlar. siz ya fordla iletişime geçin yada çıkma flan parça bakın. olmadı hava yastığını iptal edip kapagı japonla yapıştırın arkasından. ama güvenlik tehlikeye düşer onuda hatırlatmak isterim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...