İçeriğe Yönlendir

Mondeo motor

Guest Mustafa Can

Recommended Posts

Guest Mustafa Can

>>arkadaşlar 99 mondeo ghia almayı düşünüyorum fakat "motorunun alimunyum blok olduğu ve motor yaptırmanın çok pahalı olduğu" şeklinde diyenler var .düşünüdüğüm araba 190. bin km de.alacağım fakat korkuyorum alıp da sonra motoru kucağa almak var.komple motor rekteviyesi kaça mal olur acaba?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yakın zamanda görüşmüştük... Komple yeni motor rektefiyeden ucuza çıkıyordu... (2500 lira mıydı neydi)

Arabanın motorunu, buharını, kompresyonunu kontrol ettirirsiniz..

Sorun yoksa 190 binde falan bişey olmaz motora...

Yorum bağlantısı
Guest Mustafa Can
Yakın zamanda görüşmüştük... Komple yeni motor rektefiyeden ucuza çıkıyordu... (2500 lira mıydı neydi)

>>Mehmet abi valla komple motor 2500 ise gerçekten iyi motoru rektefiye etmek yerine takarım yeni motoru 10 yıl daha binerim daha iyi.bu konfordaki bi arabayı 12-13 alıp en kötü ihtimalle motoru alsak 2500 e 15000 eder.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Siz iyi bir ustaya gidin.. Motorun ne halde olduğu anlaşılır zaten..

190 bin çok km. değildir...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Her markada , km yapmış motorlarda rektifiye riski vardır. Ama su eksiltmesse normal şartlarda 150000 km daha sorunsuz gider. Tabii bundan önceki sahibi ve tamircisinin önemi büyük. Radyatör tamirlidir, borular yan sanayidir vb....

Yorum bağlantısı
Guest Mustafa Can
Her markada , km yapmış motorlarda rektifiye riski vardır. Ama su eksiltmesse normal şartlarda 150000 km daha sorunsuz gider. Tabii bundan önceki sahibi ve tamircisinin önemi büyük. Radyatör tamirlidir, borular yan sanayidir vb....

Çağlar ustam haklısın fakat mesele İstanbuldan araba almak olunca insan düşünmeden edemiyor.(istanbuldaki arkadaşlar darılmasın sözüm meclisten dışarı)

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli

Vallahi benim araç 220 bini devirdi motorla ilgili bir sıkıntım yok(yan ekipmanları hariç(Aman nazarda değmesin))

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

sport trente aldık 3 bin ytl

Yorum bağlantısı
Guest Mustafa Can
sport trente aldık 3 bin ytl

>>Yaşar ustam en kötü ihtimalle motor yenikse bile 2000 liraya motor rekteve edersen Kayseriye gelirim valla.12-13 milyara alırım bir ghia binerim.ABS Hidrolik direksiyonu bile olmayan sıfır arabalara 18 milyar para istiyorlar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...