İçeriğe Yönlendir

Tweeterları Nereye Takmam Lazım Acil Yardım!

Guest Sinan Akg

Recommended Posts

Guest Sinan Akg
(düzenlendi)

Benımki 2 tane ön camda tam köşelerde ses cama çarpıp tam sürücü ve yolcuya geliyor... 2 tanede eğer araba hb ise bendeki gibi arka kelebek camının oraya koyabilirsin sedansa da olur çokta tatlı bi ses veriyorlar tam akustik :)

tarihinde Tansel Yavuz tarafından düzenlendi
Tdk
Yorum bağlantısı
Bayram Bekman
(düzenlendi)

Barıs bey,ts-s 20 kodlu tiz hoparlörün rms değerı 50watt! eğer crossover'ları da varsa sizde o zaman ufak bir amfiye ihtıyaç duyarsınız.Değişikliği hissetmemeniz dogaldır. Teyp zaten 4 hoparlörü ancak beslemekte extra 50 watt ağır gelir derim! Ya ucuz yollu satılan tiz hoparlör alıp taktırın yada ufak amfi!

Ama benim fikrim bu işler biraz emek biraz bütçe istiyor. Yanı biraz bekleyip orta sınıf bir amfi ve component takımı alarak simdikinden yüksek ve kaliteli ses almanızı öneririm. Kolay gelsın.

Tdk
Yorum bağlantısı
Şems Akça

Barış bey ben ayna ayar kapaklarının olduğu yere fiberden yer yaptırdım. Böyle birşey hem daha sağlıklı hemde daha güzel görünüyor.Fikir vermesi için benimkilerin resmini koyuyorum.

grnt072fg9.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Barış bey ben ayna ayar kapaklarının olduğu yere fiberden yer yaptırdım. Böyle birşey hem daha sağlıklı hemde daha güzel görünüyor.Fikir vermesi için benimkilerin resmini koyuyorum.

Gördüklerim içinde en güzeli ve en işlevseli... :)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)

Bencede öne takın resimde biraz zor gözüküyor ama okla filan gösterdim :) inşallah yardımcı olur benim tweeterlarda orda duruyor:)

Tdk
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...