İçeriğe Yönlendir

Bu da bizim 2.5 Mondeo ghia V6

Serdar Yeniçeri

Recommended Posts

Seyhun Özalp

Bu sabah Bakırköy'de park halinde AB plaka 2.5 V6 gördüm şans eseri bugün burada da gördüm :D Aracınız gerçekte de, çok güzel gözüküyor güle güle kazasız belasız kullanın :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hayırlı olsun. Güzel araçlar bunlar ve düz viteslisi geçekten Lpg li Doğandan fazla yakmaz, ben bunu anlatmaktan yoruldum ama ispatının canlısını görünce yorgunluğum geçti :D . Resimlerde net göremedim ama:

1. Egzos 2.0 ların egzosu gibi göründü bana.

2. Buluşmalarda yan yana koyup resimleyince çok şık olacak.

3. Cam filmi ne renk hangi ton?

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Bakırköy sahilde bide laciverti var oda düz vites...Hergün işe giderken çamurluktaki v6 yazısına bakıp pofff diyip devam ediyorum :)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Satılık yazısı asarsa haberimiz olsun.

Tamam çağlar abi.Sahibiylede tanıştım zaten kesin haberim olur :)

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Tamam çağlar abi.Sahibiylede tanıştım zaten kesin haberim olur :)

Sinan, Sahilden bizim sokağa girişteki arabadan mı bahsediyorsun? Lacivert renkli olan?

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Sinan, Sahilden bizim sokağa girişteki arabadan mı bahsediyorsun? Lacivert renkli olan?

Aynen mert can...Otoparkın ordaki.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

O arabayı gorunce bende iç çekiyorum valla. Çok temiz, çok güzel bir araba. Allah sahibine bağışlasın...

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
Bu sabah Bakırköy'de park halinde AB plaka 2.5 V6 gördüm şans eseri bugün burada da gördüm :p Aracınız gerçekte de, çok güzel gözüküyor güle güle kazasız belasız kullanın :p

evet bakırköyde oturuyorum :p

dilekleriniz içim teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
Hayırlı olsun. Güzel araçlar bunlar ve düz viteslisi geçekten Lpg li Doğandan fazla yakmaz, ben bunu anlatmaktan yoruldum ama ispatının canlısını görünce yorgunluğum geçti :p . Resimlerde net göremedim ama:

1. Egzos 2.0 ların egzosu gibi göründü bana.

2. Buluşmalarda yan yana koyup resimleyince çok şık olacak.

3. Cam filmi ne renk hangi ton?

valla çağlar bey yakıtından bende oldukça memnunum açıkçasi doğanın üstüne 2.5 motora bindigimi pek hissetmedim :p

1) arabayı aldğim insan dolapdere otokoç ve aydoğanlardan başka bir yere götürmemişti orjinali budur büyük ihtimal.

2)çok memnun olurum :p

3)arka camın tonu koyu diğer 4 camınki 2 açık tonu bu şekilde hiç durdurulmadim.filmleri aksesuarci bir arkadaşimda yaptirmiştim ilk aldiğimda o bu şekilde yapalim kimse bişi demez demişti.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Her iki servisi de çok bilirim :s İsme aldanmayın, moralinizi bozmayın ama sadece gördüğüm için söylüyorum: 2.5 ların egzos çıkışı oval düz nikelajdır, 2.0 ların ki aşağı eğimli nikelajsızdır ve son susturucuları farklıdır. Teknik olarak problem olmaz sadece bilgi. Filmler çok şık durmuş.

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
Her iki servisi de çok bilirim :seytan: İsme aldanmayın, moralinizi bozmayın ama sadece gördüğüm için söylüyorum: 2.5 ların egzos çıkışı oval düz nikelajdır, 2.0 ların ki aşağı eğimli nikelajsızdır ve son susturucuları farklıdır. Teknik olarak problem olmaz sadece bilgi. Filmler çok şık durmuş.

çok teşekkür ederim.filmlerin güzel duraciğini tahmin ettiğimden aldiğimin ikinci günü onu yaptırmıstım. dolapderedeki servise bişi dememde öbürü konusunda pek güzel konuşamıcam bende :)

eğer söylediğiniz gibiyse egzoz onlarin marifetidir. bir gün bir araya gelirsek dah ayrıntılı anlatırım inşallah :)

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
güle güle kullanın güzel arabanız var..

teşekkür ederim daha güzelleri sizin olsun ...

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Murat Bulut
(düzenlendi)

ne zaman sahibinden.com a girsem mutlaka "acaba istanbulda satılık bir tane varmı" diye araştırdığım model. kazasız belasız kullanmanız dileği ile. eşsiz bir model. parça sıkıntısı yaşatma riski var mı acaba?

tarihinde Murat Bulut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...