İçeriğe Yönlendir

Connect koltuk kılıfı

Nedim Erol

Recommended Posts

Nedim Erol

Merhaba ;

Aracımın koltuklarına kılıf almayı düşünüyorum. ( 2006 dlx)

2 gün önce 65 ytl ye orta kalite de bir kılıf aldım.

Ancak kılıf genel kullanım tipi olduğundan ( Transit Connect Combi de var ) aracın koltuklarında

çok kötü durdu. Ben de geri iade ettimm.

Kullandığınız ve tavsiye edebileceğiniz kılıf varr mı?

marka ve fiyat verebilir misiniz?

Tşk..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Dikdirin bence... hemde kadife diktirin.. Biraz çok para verirsiniz ama.. Ghia koltuğu gibi koltuklarınız olur...

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Bence kılıfsız kullanın eskiyince orjinalinin kumaşına en yakın olandan döşeme yaptırırsınız, tabi o zamana kadar kullanırsanız...

Yorum bağlantısı
Erkan Özel

hazır satılıyor connectler için ben aldım çok güzel oturdu birebir döşeme gibi duruyor fiyatı 115 ytl ankaradaysan alırız yerini gösteririm

Yorum bağlantısı
Erkan Özel
200 liraya koltuk vereyim hiç uğraşmayın :)

not : orjinal tertemiz fiesta koltuğu

fiyat iyiymiş ankarada olsaydın alırdım

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

biraz pahalı oluyor ama kılıf alacağınıza diktirin. biz aldık ama ben memnun diilim. tam oturmuyor. köşelerden pörtlüyo kılıf. ama idare ediyor işte. tam uymuyor yani

Yorum bağlantısı
Murat İmeci

Valla bende alcaktım ama iyi olanlari bıraz payalı geldi,

bende kendimce böyle bişey yaptimdsc02556800x600wm5.jpg(taraftar forması)

zaten aracta bir şey yedirmiyorum dikkat ettikten sonra temiz duruyor

biraz basit ama temiz ve hesaplı

arkayada bezli dokumalı kilim serdim,sırt bölumu boş emniyet kemerleri olduğundan

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

O kucağınızdaki yavruyu Allah bağışlarsa bir sene sonra koltukların üstünde çamurlu ayakları ile gezerken bulacaksınız.. :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

bende forma geçiricektim ama şimdi ne geçirsem biri sinir olup arabayı çizicek vurucak flan dedim vazgeçtim :) iskenderunda çok yaratıcı arkadaşalar var çığlık maskesi takıyolar koltuk başlığına :rtfm: gülmekten kırıldım :rtfm:

Yorum bağlantısı
Murat İmeci
O kucağınızdaki yavruyu Allah bağışlarsa bir sene sonra koltukların üstünde çamurlu ayakları ile gezerken bulacaksınız.. :p

Biraz kunu dışı olluyor ama Mehmet amcası araba meraklısı ,usluca oturur,maşallah pek yaramazlığı yoktur,ellerinden öper.04102007800x600ki0.jpg:nazar:

bende forma geçiricektim ama şimdi ne geçirsem biri sinir olup arabayı çizicek vurucak flan dedim vazgeçtim :p iskenderunda çok yaratıcı arkadaşalar var çığlık maskesi takıyolar koltuk başlığına :) gülmekten kırıldım :)

Anliyorum , aracına biraz daha sade şeyler kullaniyorsun...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...