İçeriğe Yönlendir

Manuel Otomatiğe Çevrilebilir mi?

Emre Gizlenci

Recommended Posts

Emre Gizlenci

98 model glx mondeo aracım var lakin artık vites değiştirmenin şehir içinde rahatsızlığını yaşıyorum.

merak ettiğim konu aracımın manuel şanzımanı değiştirilip otomatik yapılabilirmi? maliyeti ne olur? yoksa hiç böyle şeylere kasmamak mı gerekir? trafikte çok tepem atıyor vites değiştirmekten daha önceki araçlarım hep otomatikti. rahata alıştım fazlasıyla şimdi düz vites işkence geliyor.

saygılar....

Yorum bağlantısı
Emre Gizlenci

valla aynısını alacak bile olsam değiştireceğimi duysa hanım beni keser.... bıktım araba sevdandan diyor.... kesinlikle izin çıkmaz....

bu arada bir çin atasözü derki; dünyadaki en mutlu adam eşiyle iyi geçinendir... bu durumda aracımı değiştirmek çok zor görünüyor.... ama üzerinde değişiklik yapabilirim...

Yorum bağlantısı
Emre Gizlenci

yanılmıyorsam sizde körfezdeydiniz değil mi? aracınızı satarken bana da haber verin belki hanımdan gizli bir iyilik düşünebilirim....

Yorum bağlantısı
Emre Gizlenci

valla bende aynı düşüncedeyim herhalde 2 yıl kadar kullanıp bir ford bayiinden yeni mondeo paket yapacağım. otomatik olacak.....

aracımla ilgili bazı konularda gaza gelip duruyorum. (bu otomatik şanzıman olayı gibi...) hayırlısı bakalım...

Yorum bağlantısı
Emre Gizlenci

doğru haklısınız. birde işin elektronik kısmı var galiba... en iyisi 1.5 - 2 yıl binip yeni model almak gibi görünüyor. maceraya hiç gerek yok...

teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

siz paradan haber verin olmaz diye bir şey yok. istediginiz kadarda garanti. benim istedigim çevrilirse

Yorum bağlantısı
Emre Gizlenci

yaşar ustam normal maliyetini bile bilmiyorum bu işin. bide yapacağın masrafı koyup yeni araç almakta var. ben en iyisi daha fazla gaza gelmeyeyim.

Yorum bağlantısı
Emre Gizlenci

biraz önce aracı gösterdim eşime. Bir daha 2 seneden önce araba değiştirisen seni vururum dedi.... (kendisi ofludur)...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...