İçeriğe Yönlendir

2.5 V6 Mondeo Hakkında

Yaşar Demirci

Recommended Posts

Yaşar Demirci

maceraya deger bazı şeyler anlatımaz yaşanır. yakıt konusunda lpg içat oldu haberiniz yokmu

Yorum bağlantısı
Erhan Bulut

Bildiğim kadarıyla 2.5 v6 vectra ile aynı motor. Parçanın bulunabilirlik yönünden pek sorun olacağını sanmıyorum. Parça fiyatları konusunda, 2.0 motorlara göre az bir şey daha pahalı sanırım.

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
Merhaba tekrar.

Bu aralar sık sık yardımınıza ihtiyaç duyuyorum :)

Mondeo ararken, ailenin diğer fertlerinide etkiledim :D

Kuzenim, 2.5 V6 Mondeo düşünüyor. Manuel. 2000 model.

Şehir içi ve dışı, normal kullanım da ne kadar yakar tahminen? Kullanan arkadaşlar, nasıl kullanımda, ne kadar yakıyorlar acaba??

Ayrıyetten, olası sorunlarda, parça ihtiyaçlarında sıkıntı olur mu? Normal Mondeo'lara nazaran büyük farklılıklar söz konusu mudur acaba?

Yoksa hiç maceraya girmeye gerek yok mu dersiniz?

mrb. ben istanbudal kullanıyorum kullanıma baglı yakiti var desem dogru olur sanırım.ben kullandigimda 375 ykr yakıyorum kardesim kullandiginda 450-500 ykr yakıyor o motorun sesinden hoşlandigi icin duymak istiyormus :D

bence tercihiniz çok dogru gerçekten tam bir aile arabasi ,böyle bir arabaya bu rakamlar gerçekten çok komik.bizlerde her gün ayni şeyi tartısıyoruz arkadaşlarimla bir araba gördüğümüzde şu araba bu parayı edermi diyip duruyoruz.benimde sahibinden comda ilanım var iş kurdum yük taşımak için ticari bir araç almak için satıyorum ama her konuşmamda diyorum bir binek araç alirsam yine mondeo v6 alirim.gerçekten kullanımı çok keyifli bir araç.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İlahi Yaşar.. :)

Motor kulağı, direksiyon simidi, vites topuzu ve ön tamponu sağlam olan 99 mondeo aranmaktadır.. :)

Vedat Bey...

Yakıtım sizi üzeceğini sanmıyorum.

Parçalara bişey diyemem henüz yeni mobdeocuyum.. Ama Kayseri'de motor kulağı yok... :)

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
Anladım.

Yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim..

Vergisi de 2500-3000 aralığındaymış. İndirimle bile can sıkıcı olacaktır.

Onun dışında kusursuz araç..

99 larin yas sınırı önümüzdeki yıl dolucak sanırım.vergileride makul yerlere inecektir bu sayede.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
99 larin yas sınırı önümüzdeki yıl dolucak sanırım.vergileride makul yerlere inecektir bu sayede.

önümüzdeki yıl değil.. 2009 da 1998 ler yaş sınırına girecek

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

98 modeller 2009 yılında 7-11 yaştan çıkıp diğer katogoriye girecekler ve vergileri düşecek. .99 lar ondan bir yıl sonra..

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...