İçeriğe Yönlendir

Hangi Hafif Ticari Araç

Ozan Baba

Recommended Posts

Ozan Baba

Mehmet abi ikinci el ticari araçların KDV si %18 miş ben de yeni öğrendim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

yahu o satanın sorunu...

napacanız siz kdv'yi falan...

Kaçtan pazarlık yaparsanız ödeyeceğiniz para odur...

Kaç model bu...

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

bence uzak durun, eski teknoloji atmosferik dizeller pek randımanlı değil, hele aracı yüklerseniz var halinize..

Yorum bağlantısı
Murat İmeci
Arkadaşlar bir araç buldum. Pazarlığıda bitirdik ama....

Araç Renault Kangoo 1.9 D ve 65 Hp.

Araç 64 binde ve satıcı orjinal olduğunu garanti ediyor.

Bu araç eski teknoloji analadığım kadarı ile yeniler 1.5 DCI.

1.9 D ile ilgili internetten veya kullanan kişilerden(tanıdığım kimse yok) bir bilgi alamadım.Bu araç ve motor için yorumunuz ne olur.

Fiyat KDV dahil 12 bin YTL.Ticarilerin kdv si %18.

Ozan bey ,alacanız aracı cok iyi analiz edin ,iyi ustaya ve servise mutlaka gösteriniz ,tabi alacaksaniz.

ancak şunuda eklemek istiyorum ,sizin söz ettiniz aractan cok yakın cevremde iki tanesine tanık oldum.Biri hararetten motoru yeniden yaptırdı,diğeride aracını alalı 8 ay olmasına karşın ,ara ara yağ lambasının yaması yuzunden tekrar satmak zorunda kaldı.

hepsi böyledir demiyorum ,cok iyileri ve temizide cıkabilir ,ama dediğim gibi aracı cok iyi baktırın,bide bunlar hususi geciyor bandrolları biraz yüksek.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Dün Bandırma yolunda bir Starex yandı cayır cayır...Bunların kaskosu kaç paradır acep...

Yorum bağlantısı
Ozan Baba
(düzenlendi)
yahu o satanın sorunu...

napacanız siz kdv'yi falan...

Kaçtan pazarlık yaparsanız ödeyeceğiniz para odur...

Kaç model bu...

İyi de aracı firmaya alıyorum ve extradan %18 KDV göz çıkarmaz.

2004 model

bence uzak durun, eski teknoloji atmosferik dizeller pek randımanlı değil, hele aracı yüklerseniz var halinize..

Ben de bundan korkuyorum.Peki bu Doblo 1,9 D ler için de geçerli mi?

Ozan bey ,alacanız aracı cok iyi analiz edin ,iyi ustaya ve servise mutlaka gösteriniz ,tabi alacaksaniz.

ancak şunuda eklemek istiyorum ,sizin söz ettiniz aractan cok yakın cevremde iki tanesine tanık oldum.Biri hararetten motoru yeniden yaptırdı,diğeride aracını alalı 8 ay olmasına karşın ,ara ara yağ lambasının yaması yuzunden tekrar satmak zorunda kaldı.

hepsi böyledir demiyorum ,cok iyileri ve temizide cıkabilir ,ama dediğim gibi aracı cok iyi baktırın,bide bunlar hususi geciyor bandrolları biraz yüksek.

Mutlaka ayrıntılı baktıracam arabaya.Ama koltuksuz kargo tipi.Hususi diye geçmemesi lazım

Ozan bey de o fiyatı söylemiş zaten.

Evet onu söyledim :nazar:

tarihinde Ozan Baba tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

evet doblo 1.9D içinde geçerli,

ben 1.9D de kullandım 1.3 multijette arasında dağlar kadar fark var,

1.9D bildiğiniz düz ayak kamyon..

Yorum bağlantısı
Levent Eksen
1.9D bildiğiniz düz ayak kamyon..

Doblo'da Kangoo'da öyle malesef.. Yakıt olarakta 1.3 ve 1.5 motorlulardan daha fazla yakıyorlar..

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

iki yıl önce beraber çalıştıgımız bi abimiz aldı 1.9 doblo araç 14000 deydi su an 85000 de hiç şikayeti oldugunu duymadım vergisi de olmasa gayet memnun

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
İyi de aracı firmaya alıyorum ve extradan %18 KDV göz çıkarmaz.

2004 model

İyide satan kişi firmamı...

Evet öyleyse ballı kaymak...

2004 model için de fiyatı normal gibi...

Kaskosu pahalıdır.. Çünkü parçası çok, çok , çok pahalıdır..

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

1.9 motorun performansı azdır ama daha sorunsuz olurlar. Bu motor eski R19 ve megane'de de vardı, şikayet eden duymadım. Ayrıca 1.5 dci da 65 hp sonuçta...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...