İçeriğe Yönlendir

Granada Ve Resimleri

Muhittin Selçuk

Recommended Posts

Muhittin Selçuk
Selim Sarper Yılmaz

Muhittin Kardeşim yoksa bu benim kullandığım canavarmı? :p

Güle güle kazasız belasız bin kardeş.... :D

Yorum bağlantısı
Muhittin Selçuk

Evet Selim abi senin bindiğin canavar yanlız senin arabanın hidrolik direksiyonunun tadı damağımda kaldı bilesin sökebilirim yani belkide çalarım senin arabada... :nazar: :lol:

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan
(düzenlendi)

Gerçekten temiz granada. Şanzuman kaç ileri?

tarihinde G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muhittin Selçuk

4 ileri şanzumanı var 5 yapmayı düşünüyordukki performansı aynı olmaz dediler bizde vazgeçtik aslında merak ediyorum yakıt düşermi diye ama karar veremedim

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
(düzenlendi)

Erdemde de aynısı var bence fazla yanaşma :s Yoksa drift, drag yarışlarında bulursun kendini :(

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Levent Ayhan

şanzıman değiştiğinde yakıtının düşeceğini sanmıyorum.bizde hem 4 ileri hemde 5 ileri 2.3 granada vardı.yakıtları aynı idi.hız merakınız yok ise hiç değiştirmeyin derim.ayrıca şanzımanla iş bitmiyor; şaftın da değişmesi gerekiyor.....bilesiniz

Yorum bağlantısı
Muhittin Selçuk

Ceyhun abi yarumun için sağol çok araştırdım aynı tadı aynı seriliği vermez diyorlar beş ileri için Ankara Ostim de asker arkadaşım var hurdacı oda aynı şeyleri söylüyor çok temiz beş ileri var ama almaya korkar oldum araç bu haliyle lpg li kullanımda 190 km sürate çok rahat çıkıyor üzerindeki motor 2000 cc sierra coswort motoru onuda ankaradan almıştım orjinal 1600 cc motor çalışır ve gayet iyi durumda paket halinde duruyor yetmediğini düşündüümüz için değiştirdik...

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Evran Yenice

muhittin abi merhaba nasılsın araban hakikaten diri ve güzel duruyor daha öncede söylemiştim. benim için far camına bakacaktın ne yaptın

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan

muhittin bey şu arabanın jantlarını değiştirin yahu... hiç yakışmamış. ayrıca arka tamponun ortasındaki şerit plastiği boyayın.beyazlamış...arabanın karizmasını çiziyor

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Çok güzel ve temiz, yanlız direksiyon kılıfını sökün bence iyi günlerde kullanın kazasız belasız.

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan
sanırım bu arabanın modeli L çünkü GL lerin içi böyle değil bnm amcamdada var 2.0 L onu içi de böyle fakat bizde 2.3 GL var bizimkinin içi böyle değil

evet aynı amcamın arabasından tamponların yanları da plastik, bizimkiler nikelaj.

uğur bey 81 model ve üzeri granada ların 2.0 motorlu olanları L serisi olup düz 4 silindirlidir.ön panelde akü ve yağ saati yoktur.devir saati genelde yoktur(ama ben orjinal devir saatlisini görmüştüm).direksiyonları iki kolludur.arka ve ön tamponların yan kulakları plastiktir.tamponların ortasındaki bant plastiktir. GL ve Ghia modellerinde bu bant siyah lastiktir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...