İçeriğe Yönlendir

Chevrolet Impala 71

Okan Yeşim

Recommended Posts

Okan Yeşim
(düzenlendi)

Dayımın arabasını sizinle paylasmak istedim, belki satıcak kesin birsey yok, satarsa dedigine göre malibu alıcakmış otomatık vitesli varmıs birtane, antika hastalıgı var.

dsc00005xq7.th.jpg

dsc00009by3.th.jpg

dsc00004ht5.th.jpg

dsc00002ke3.th.jpg

dsc00015ey3.th.jpg

dsc00009by3.th.jpg

dsc00014ns8.th.jpg

tarihinde Ruhi G tarafından düzenlendi
?mla
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Araç gerçekten çok güzel ama fotoğraflar keşke biraz daha büyük olsaydı

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim
Bu satılırmı be.. Bunu satmadan alsın ;)

abi para lazım bugun lpgsi arza verdi yaptırdık:) sibob gibi biseyi var o bozulmus

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

v8 de 5.7 mi 6.2 mi ;) yayla gibi araba bizim vianodan daha çok adam sığar bunun içine :p

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim
Çok güzel...

Kaç motor bu?

v8 oldugunu biliyorum bide yandan vitesli 3 vites ben kullanamıyorum cok zor

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri

;) güle güle kullanın...

sanki satılık ilanını görmüştüm ben bunun bir ara... :p

Yorum bağlantısı
Bayram Bekman

bıraz detaylı bılgı ve foto eklersenız sevınırım! V8 demıssınız otomatık mı duz mu? sonradan eklenen bırsey varmı(ne olursa merkezı kılıt teyp vs.) ozellıkle kapı ıclerı motor ve bagaj ıcının detaylı resımlerını atarsanız sevınırım gercekten! aracın nerede olduguda lazım tabı,ıstanbulda ıse bı bakmak ısterım.. tesekkurler..

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim
bıraz detaylı bılgı ve foto eklersenız sevınırım! V8 demıssınız otomatık mı duz mu? sonradan eklenen bırsey varmı(ne olursa merkezı kılıt teyp vs.) ozellıkle kapı ıclerı motor ve bagaj ıcının detaylı resımlerını atarsanız sevınırım gercekten! aracın nerede olduguda lazım tabı,ıstanbulda ıse bı bakmak ısterım.. tesekkurler..

düz vites teyp var merkezi kilit içi deri koltukların durumu iyi perde var camlarda lpg var

dsc00003no5.th.jpg

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
camlarda lpg var

Okan biraz noktalama işareti kullansan :)

Yorum bağlantısı
Bayram Bekman
(düzenlendi)

Okan bu resım o aracın ıse arac 6 duz motor,V8 degıl!!? :) 71 kasa dıreklı ve lpg'lı olsasına ragmen, V8 olsaydı klasık otomobıle gırıs ıcın fena sayılmazdı!

Ama olsun bununda bır meraklısı bulunur elbette! hayırlı satıslar dılerım umarım degerınde ve degerını bılen bırıne yar olur.. :)

tarihinde Ruhi G tarafından düzenlendi
?mla
Yorum bağlantısı
Okan Yeşim
Okan bu resım o aracın ıse arac 6 duz motor,V8 degıl!!? :) 71 kasa dıreklı ve lpg'lı olsasına ragmen, V8 olsaydı klasık otomobıle gırıs ıcın fena sayılmazdı!

Ama olsun bununda bır meraklısı bulunur elbette! hayırlı satıslar dılerım umarım degerınde ve degerını bılen bırıne yar olur.. :)

pardon ben yanlıs anlamısım 8 sılınıdır 2.5 motor yakıt olarak normal benzınlı gıbı yakıyor lpgli olmasına ragmen

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...