İçeriğe Yönlendir

5000 Rds eon volume kontrol eridi yardım...

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Üzerindeki yapışkan pis malzemeyi temizleyip.. Alttan çıkan beyaz delikli parçayı siyaha boyayıp kullanabilirsiniz...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çekince çıkar...

Çıkmaz ise kenarından kenarı zedelemeden bir aparat yardımıyla çıkartın...

Bu düğmeye yüksek fiyat istenmesi normal.. çünkü yedek parça olarak bulunmuyor...

Eski bir teypten sökülüyor...

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

40 lira çok para, 50 liraya yeni 5000 alırsınız... Hatta 150 daha verir 6000 alırsınız :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Oğuz Bey.. Dağdelen otodanmısınız... ?

Evet ise.. msn'lere niye cevap vermiyorsunuz :)

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Suha Ataol

Oğuz Bey selam,

Eğer sorununuza halen bir çözüm bulamadıysanız ve benim gibi şimdilik idare etsin ileride bakarım çaresine düşüncesindeyseniz size benim yöntemimi önerebilirim ... Çünkü aynı sorum bende de vardı :() Düğmeyi yerinden Mehmet Bey'in dediği gibi çok zorlamadan çekerek çıkarın ... Teyp düğmeye basarak çalıştığı için basma kısmına tedavüldeki 10 YKR ler bire bir uyuyor ... Onun üzerinede siyah elektrik bantını iyice sarın ve yerine oturtun ... Çok dikkatli bakılnadığı sürece belli olmayan yeni düğmeniz hayırlı olsun :p)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Teyp düğmeye basarak çalıştığı için basma kısmına tedavüldeki 10 YKR ler bire bir uyuyor ... Onun üzerinede siyah elektrik bantını iyice sarın ve yerine oturtun ... Çok dikkatli bakılnadığı sürece belli olmayan yeni düğmeniz hayırlı olsun :))

Siyah bandın ömrü 3 gündür...

Düğmeyi çıkarın.. komple soyup temizleyin.. Aslı beyazdır.. Siyaha boyayın o şekilde kullanın...

Yorum bağlantısı
Suha Ataol
Siyah bandın ömrü 3 gündür...

Düğmeyi çıkarın.. komple soyup temizleyin.. Aslı beyazdır.. Siyaha boyayın o şekilde kullanın...

Düğmeyi soyunca küçülüp sırıtmazmı Mehmet Abi ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Düğmeyi soyunca küçülüp sırıtmazmı Mehmet Abi ?

Siyaha boyarsan sırıtmaz... Beyaz bırakırsan illaki sırıtır :)

Yorum bağlantısı
Suha Ataol
Siyaha boyarsan sırıtmaz... Beyaz bırakırsan illaki sırıtır :p

Onu demiyorum abi ... Yani soyunca hacimsel olarak küçüleceği için sırıtmazmı diyorum :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Önce zımpara sonra sprey boya...

He ben kullanmadım.. Sadece nasıl olacak diye yapmıştım. Kullansam dökülürmüydü, bilmiyorum...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Erdem Aydoğdu

Merhaba kardeş. Epeyce zaman olmuş ama ben daha yeni okuyorum sorununu da. Bende de aynı sorun olmuştu. Şurup şişelerinin kapaklarının bazıları oraya tam oturuyor. bende de vardı beyazdı ama. Onu spreyle boyadım içine de silikon sıktım. Gayet güzel oldu. Silikon yapmaya da bilirsin.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Ramazan Özen-2

Arkadaşlar aynı problem bendede vardı. Ben Glade in kokusunun kapağı geçti elime kapağın yarısını kestim ve düğmenin üzerine taktım. zaten şekil olarak aynı ve tam uyuyor. kapak şeffaf eğer sprey boya ile siyaha boyarsanız süper olur. :D:p:p:p

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ramazan Özen-2
Arkadaşlar aynı problem bendede vardı. Ben Glade in kokusunun kapağı geçti elime kapağın yarısını kestim ve düğmenin üzerine taktım. zaten şekil olarak aynı ve tam uyuyor. kapak şeffaf eğer sprey boya ile siyaha boyarsanız süper olur. ;):):(:good1:

Arkadaşlar Glade değilmiş Aire Vick in kokusu imiş. Ama ben yaptım süper oldu. Sprey boya ile siyaha boyadım kralı gelse orjinal diyemez.... :good1::good1::good1::good1::good1::good1:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Gökhan Yalçıntaş

Yurt dışından bu düğme sıfırı kargoda dahil 20 TL civarına geldiğini görmüştüm. Lazım olur birisine diye alacaktım , kredi kartım limiti doluydu ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...