İçeriğe Yönlendir

Mondeomdaki ses problemi.

Olcay Işıktaş

Recommended Posts

Olcay Işıktaş

Selam arkadaşlar.Mondeomu aldığımda üzerinde TRAFFIC 4000 yazan sanırım orjinal teybi vardı buna baglı olarak önde ki kapı içi hoparlörlerin patlak oldugunu sanıyorum.Ses gerçekten berbat,buda yetmezmiş gibi arka kapı içlerinde ise hiç hoparlör yok.Hoş bir durum değil elbet.Fakat bugun bir arkadaşımdan toplam 4 tane sıfır hoparlör aldım kendi aracından soktüğü (Bmw X5 orjinal hoparlörü).Görüntüsü felan güzel bir hoparlor fakat benim aracıma takmayı becerebilirmiyim daha önemlisi benim mondeoya bu hoparlörler olurmu.(Umarım olur)Bu konuda bilgilerinize ihtiyacım var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aldığınız hoparlörün ölçüleri nedir...

Sizin aracınızın hoparlörünün ölçüleri 5x7 inç... Ve bu hoparlörü kullanan araçlar sadece ford ve Mazda galiba...

Ben yeni aldıklarınızın uyacağını sanmıyorum...

Yorum bağlantısı
Olcay Işıktaş

Çok süper olmasada idare eder bir ses sistemim olsa arabamda eminim daha çok seveceğim arabamı...Hesaplı bir şekilde neler yapabilirim acaba...Mesela üzerindeki orjinal teybi değiştirmeden 4 hoparlorle bu iş hallolurmu sizce?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çok süper olmasada idare eder bir ses sistemim olsa arabamda eminim daha çok seveceğim arabamı...Hesaplı bir şekilde neler yapabilirim acaba...Mesela üzerindeki orjinal teybi değiştirmeden 4 hoparlorle bu iş hallolurmu sizce?

Trafik 4000, az bişey müzikten anlayan birini mutlu edemez...

Ama özellikle arkaların hoparlörülerini tamamlaman, en azından arkalara + tweeter takman lazım...

Çıkmacılardan focus hoparlörü bulmaya çalış.. Onların kalitesi iyi..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...