İçeriğe Yönlendir

3.Stop'a Mondeo Yazısı

Uğur Yorulmaz

Recommended Posts

Uğur Yorulmaz
(düzenlendi)

grnt112ub5.jpg

grnt113we2.jpg

grnt114ow8.jpg

20*1,5 ebadında ayarlanmıştır.

tarihinde Ersin Karaca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Elinize sağlık, güzel olmuş.Bir ara forumdaki arkadaşlar 3. stoba focus yazmışlardı.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Çok güzel olmuş, tebrikler...

Eskiden fordun her markasının kendi logoso vardı. Focus, mondeo, ka ilk aklıma gelenler... Şimdi hepsi aynı harflerle dümdüz yazılıyor...

Yorum bağlantısı
Uğur Yorulmaz
neyle yapılıyor bu yahu özendim bak şimdi :D

onur kardeşim logoyu internetten indirdik çok basit yanlız arka stobun ölçüsünü alki ona göre yazının boyutunu ayarlayabilirsin

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
hayır şablon filen çizmedik

mümkünse yazıyı paylaşırsanız bende yapmayı düşünüyorum :D

Yorum bağlantısı
Uğur Yorulmaz
ama benim mondeomun logosu yok :clapping:

senin mondeonun logosu normal yazıyla ama sen onun yerine kendinde bir yazı sitili seçip yapabilirsin ben sana nasıl yapıldığını yazayım bizim arabalara tam uyuyor beyenirsen senin arbaya uygula

ilk önce büyük harflerle (isteğe bağlı) aralarda boşluk bırakarak mondeo yaz world belgesinde daha sonra yazıyı seçip 72 punta ve kalın olarak ayarla yazı stilinide ben beyenmiştim şahsen (((Monotype Corsiva))) olarak ayarla bence güzel durur senin arabada bunlarda fotoları

grnt109wt1.jpg

grnt111xp9.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu
(düzenlendi)

arkdaşlar bugün 3.stopa focus yazısını yazdım.f1 sedan ölçüleri,lambanın uzunluğu 26 cm,kalınlığı 2,5 cm.yazı tipi, time news roman büyük harflerle yazdım focus yazısını,harflerin içlerini oymak kolay olsun diye,yazı yüksekliği 1,5cm.yazıyı çıktı aldıktan sonra içlerini oyuyoruz şablon haline getiriyoruz,reklamcıdan aldığımız siyah fon kagıdına yapıştırıyoruz şablonu, şablon sayesinde onunda içini oyuyoruz.sonra stop lambasına yapıştırıyoruz.10 dakikanızı almıyo yapacaklara duyurulur.

tarihinde Murat Akalo?lu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu

en yakın zamanda f1 resimleriyle birlikte ekleyeceğim.

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu

arabam kısmına f1 yeşilim başlığı altında resimleri ekledim arkadaşlar. 3.stopa focus yazısını orda görebilirsiniz

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Levent Altuntaş

uğur bey kardeşim tek kelimeyle harika olmuş. ben merzifonda yaşıyorum. hv.k.k. da çalışıyorum... rica etsem ücreti mukabil bana da bir tane yapabilirmisin.. kargo dahil tüm masraflarını karşılarım...

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Savaş Top

Nereden temin edili bu yazı çok güzelmiş bende almak istiyorum.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Savaş Top

Bendede mondeo var nerde yaptırılıyor rica etsem bir adet de benim için yaptıra bilirmisin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...