İçeriğe Yönlendir

Nevşehir-Bodrum

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ali Eren

Tamamdır abi uykusuzluğun verdiği bir anlık birşey oldu.Artık unutmam seni. :biggrin: Adnan abi farketmeseydi ben düzeltirdim de yakalandık yapacak birşey yok :D

Lisede sayısal okudum ama dilbilgisini sözelciler kadar iyi bilirim.. Çok da severim.. Hata yapmadığıma sevindim..

Canın sağolsun Sercan kardeşim... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

İnşallah. Çok istiyorum. :flowers:

Yalova sütlüsü olmasada bir Muğla Kebabı ısmarlarız :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Tamamdır abi uykusuzluğun verdiği bir anlık birşey oldu.Artık unutmam seni. :biggrin: Adnan abi farketmeseydi ben düzeltirdim de yakalandık yapacak birşey yok :D

Lisede sayısal okudum ama dilbilgisini sözelciler kadar iyi bilirim.. Çok da severim.. Hata yapmadığıma sevindim..

Sayın moderatörümüz Adnan abime burdan saygılar dilerim :tap2:

Bekleriz hocam..Yazın kışın baharda hiç farketmez.. 4 mevsim bekleriz.. Murat hocamla sizi ağırlamayı çok isteriz değil mi Murat hocam..

Olma mı laa, n'oluyoru buu? ;)

Canım sütlüyü de hoca getiriversin ya Allaalla... :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Muğla kebabı ne sercan, çökertme kebabı mı ? :unsure2:

Yorum bağlantısı
Orhan Taştekin

Ben Türkçe' yi düzeltmek için değil. Doğru ilçeyi yazmak için düzelttim. Biliyorsunuz Denizli' nin Tavas ilçesi varsa Kayseri' nin de Talas ilçesi var.

Umarım imla hatası yapmamışımdır. :)

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Muğla kebabı ne sercan, çökertme kebabı mı ? :unsure2:

Doğrudur abi.. Etle fazla aram yok küçükken babam zorla yedirmişti Muğla kebabı dediler o gündür Muğl kebabı olark bilirim ben.. :D

Yorum bağlantısı

Hasbi hal etmek arzu ettiğiniz müstesna insana şu anda ulaşılamıyor efendim. Seyyar telefonnun kapalı ya da kapsama alanı dışında olması kuvvetle muhtemeldir.Cenab-ı hak'ın izniyle bir müddet sonra tekrar deniyiniz.İnşaalaaaaaah... düşürürsünüz.

zat-ı muhteremin dabirinden da'daa eylediği lafz-ı muradlardır.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Mehmet Ozyurek

Zaten ben de gidip geldim... Yol bölünmemiş olsa bile güzel.. Sadece Muğla Bodrum arasında inşaatlar vardı.. Bence henüz bitmemiştir..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...