İçeriğe Yönlendir

Ford focus titanyum 2009 model için

Okan Akın

Recommended Posts

Okan Akın

selam foruma yeni katıldım bu forumdan bilgi alabileceğimi düşündüm ve yazmaya karar verdim.

ben ford focus titanyum xp + esp tcs olan pakedi aldım fakat daha elime geçmedi ve de sabırsızlanıyorum 15 gün içinde inş. geçer elime umarım doğru karar vermişimdir. şimdi soruma geçecem izninizle

bu araç için sony teyip ölçüleri bilen var mı montaj ölçüleri ben dvd, mp3,Navigasyon Sistemi vs. özelliği olan bir sistem taktırmak istiyorum

bildiğiniz bir veb sitesi var ise ordan bakabilirim ama ölçüler olur ise odaha işimi kolayştıracak forumda gezdim resimlerini çekmişer süper olmuş orjinalinden farksız olmuşve aracada ek özellik katmış bence lütfen bilgilerinizi esirgemeyin kalın sağlıcakla

Yorum bağlantısı
Okan Akın
(düzenlendi)

Mertol bey 1. seçenek mi daha iyi yoksa 2. seçenek mi sizce hangisi orjinala benzer daha iyi olur ve yaparsanız buraya yazarsanız sevinirim

tşk ederim saolun

tarihinde Okan Ak?n tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Deniz Tayanç
Mertol bey 1. seçenek mi daha iyi yoksa 2. seçenek mi sizce hangisi orjinala benzer daha iyi olur ve yaparsanız buraya yazarsanız sevinirim

tşk ederim saolun

selam bugün ankara tur otoya gittim. Ellerin navitech diye bir full bir teyp olduğunu söylediler. istersen ara bir sor. orjinal yeni makyajlı kasalar için birebir birmiş ve tüm özellikler mevcutmuş. 0312 232 32 72 aksesuar servisinde bahri bey var size yardımcı olacaktır.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Okan Akın

dikkat arşivdir artık bu cihazlardan bende satıyorum

elimde uygun fiyata bir cihaz var istiyen olursa özellikle istanbulda ikamatgah eden arkadaşlara duyurulur.

cihazı bir müşteriye sattım fakat cihazı ben test etmeden müşteriye kargoyla göndermiştim müşteri bana arayıp bun gps de problem olduğunu söyleyip ve

cihazı bende geri aldım

cihazın sorunu : gps deyken sd kartı görmüyor bazende görüyor arasıra bu şekilde oluyor böle bir hatası var cihaz sd karı gör se haritası çalışacak.

cihaz full özellikli bir cihaz for mondeo focus c max 2008 2009 modellere uygundur araç direksiyon kumandası çalışır

bu cihazı istanbulda mutlaka yapan vardır diye düşünüyorum

cihazı fiyatı 700 TL Dir aynı cihaz navitek de 2.300 TL satılıyor

Yorum bağlantısı
Okan Akın

istanbulda arkadaş var ama görme konusunda msn web kamerasından olabilir

Yorum bağlantısı
Okan Akın
(düzenlendi)

fotoğraf okadar iyi olmaz bence ciddi düşünüyorsanız pm le mesaj atabilirim istabulda ikematgah edenler şanlı derim

tamir konusunda

msn den gösterebiliriz foto makinam yok sadece cep var oda sağlık lı olmuyor

tarihinde Okan Ak?n tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Misafir
(düzenlendi)

üstat ben bagaj açma kapağına takılan kamera ve orijinal çerçeveye oturan bir ürün sipariş ettim , tv , gps,radyo,vcd dvd blutetooth ürün önümüzdeki hafta elimde olacak geldiginde size fotoğğraflarını çekip yollarım begenirseniz,yardımcı olurum..

161196960.jpg

161196963.jpg

Benim aracım da sizinkinin aynısı buradaki araç mondeo sanırım ama teypleri aynı...

tarihinde Tolgahan Gelenbevi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

yurtdışından getirtiyorum Çağlar bey... özellikle kamerayı çok geğendim ve 170 derecelik görüs acısı var ,ve aracın orasını burasını deldirmedigim icin icim rahat :nazar: ama çalınma imkanı olabilir mi diye düsünmüyor değilim...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Baga açma düğmesine entgre, çok güzel gözüküyor her iki cihaz da. E-bay den mi?

Yorum bağlantısı
Misafir

gittigidiyor.com dan birisi ile tanıştım o getirtiyor yurt dışından,araçlar için oldukça güzel ürünler de var elinde kendisinin ,belki de buraya da üyedir :nazar: Eskişehirden...

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

bugun şunu anladım park sensörü ve arka görüş kameraların önemini..

bugün bir fiesta geri geri gelirken arkasındaki sarı tofaş taksiye çarptı ve fiestada park sensörü yoktu...

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
bugun şunu anladım park sensörü ve arka görüş kameraların önemini..

bugün bir fiesta geri geri gelirken arkasındaki sarı tofaş taksiye çarptı ve fiestada park sensörü yoktu...

bende kullanıyorum hem parksensör hemde geri görüş kamerası alışkanlık yaptı bana park halinde çok rahatlık veriyor milimlik yaklaşıyorum

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Güray Satıcı

konunun üzerinden biraz zaman geçmiş ama ..

maliyeti nedir bu sistemlerin?

Onu da yazarsanız ...

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen
gittigidiyor.com dan birisi ile tanıştım o getirtiyor yurt dışından,araçlar için oldukça güzel ürünler de var elinde kendisinin ,belki de buraya da üyedir :nazar: Eskişehirden...

maliyetler ne civardadır ve montajı hiç problem yaratmadı mı?

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Bertan Akın

Geri Görüş Kamerası Fiyatı Ne Kadar Foto Eklersen Abi Sevinirim :p

Yorum bağlantısı

Şu teyp + geri görüş kamerası + orjinal olması 10 numara avantajlı olmuş. Gelince taktırdığınızda resim isteriz artık. Fiyat konusunda bilgi sonuçta gümrük ws olayları da var sanırım yurt dışından geldiği için.

Yorum bağlantısı
Taylan Kırali

navitech ve muadil ürünler arasındaki fark:

öncelikle yeni makyajlanmıs focuslar için gercekten dort dortluk bir cihaz piyasada maalesef yok arabayı ilk aldığım günden beri araştırıyorum gezmediğim internet sitesi konuşmadığım dükkan kalmadı ama yok ancak forumda okudugum kadarıyla bazı arkadaslar belki de farkında olmadan yanlsı yönlendirmeler yapabiliyolar yurdısından getirilen ve genellikle cin yada kore malı olan cihazlarla navitech karşılaştırılıyor ve birebir aynı oldugu söyleniyor.

benim arastırmalarıma göre navitech bu cihazlar arasında alınabilecek en iyi olanı. digerleri arasında daglar kadar fark var.

oncelikle cin malı olanların ekran kalitesi rezalet ve 5,1 ses uyumu yok. ikinci olarak navigasyon haritaları cok detaysız ve bircok isim yanlıs yazılmıs.

ucuncu olarak direksiyon kumandasına tanıtım cok zor ama navitech direk tanıyor ve kumandadan kontrol edebiliyosunuz.

ve bana gore en onemli sey de navitech in turkiyede distributoru var resmi yollarla ithal ediliyor bu da 2 yıl garanti ve bircok sehirde servis demek. zaten navitech aldıgınız zaman montajı da yetkili serviste garantili olarak ucretsiz yaptırıyosunuz.

sakın beni yanlıs anlamayın navitech le uzaktan yakından alakam yok sadece arastırmalarımı soluyorum bana sorarsanız navitech de cok ıyı degil ama diger muadil urunlerle kıyasladıgınız zaman cok daha ıyı secim gene sizin...

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

taylan haklısın navitech öyle ya da böyle en ideal ürüne benziyor. umarım istediğin gibi olur fiyat açısından

Yorum bağlantısı
Anıl Kandemir

orjinal sony teybinizi satarken bana ulaşabilirseniz durumum uygun olursa almak isterim (Connect için ) :)

Yorum bağlantısı
Taylan Kırali
orjinal sony teybinizi satarken bana ulaşabilirseniz durumum uygun olursa almak isterim (Connect için ) :)

anıl bey orjinal teybimi satmayı düşünüyorum aracımı 10 gün önce satın aldım sıfır olarak e haliyle teyp de 10 günlük yani sıfır denilebilir..

istedigim rakam 600 tl servise telefon actım o teyp için istedikleri rakam 1700 tl ona gore karar verin...

Yorum bağlantısı
Anıl Kandemir

tesekkür ederim ilginiz için fakat ben biraz daha kullanılmış daha (daha ucuz) arıyorum ;) malum sadece teyp değil kolonlar değişecek amfi alınacak

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Şahin Mecit

abı aracına takınca ftgraf cekersen bolbol co ıyı olur ve bunun malıyetı nedır ?acaba

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...