İçeriğe Yönlendir

Connect bagaj kapısı

Tayyar Karahan

Recommended Posts

Tayyar Karahan

arkadaşlar benim aracın bagaj kapısı yukarı açılır, kapatmak istediğimizde çok sert kapanıyor, biz ne kadar özen göstersekde bilmeyen kapatırken çok ses yapıyor ve insanın malı neticede içi cız ediyor.

plaka lambalarıda bu yüzden kesildi değiştirmek istemiyorum yine gidecek diye,

buna bir çare varmı ? aynı sorun sizin araçlarda da varmı varsa siz nasıl önlem aldınız?

teşekkürler... :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Belki ayarsızdır.. Yada amortisörlerde bir sorun vardır..

Bir kaportacı baksın bence...

Ama hatırladığım kadarıyla ben de bagajı kapatırken özen gösterir yukardan bırakmazdım.. Yani normal de olabilir...

Yorum bağlantısı
Ali Turhan Baş

Bu konudan benim de canım sıkılıyor.Bu bağaj kapağı hepsi böyle.Bilmeyen çok ser vuruyor.

Plaka lambalarında ise bütün Connectlerin genel sorunu.Temassızlık olabiliyor.Biz de öyle mesela.Sol plaka lambası ünın kapağını açıp biraz ampulü kıpırdatınca çalışıyor.Zamanında servise de söylemiştik ama onlarda biraz uğraştılar yine aynı durum oldu.Biz de kafaya takmamaya karar verdik.

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce

Daha yumuşak şekilde kapatmaya çalışsak bile yarı açık kalıyor. Sert kapanmasının sebebi tamamen tam oturması ve tam sıkışması. Yumuşak kapansaydı kapı esneyip istenmeyen sesler çıkarıyor. Sert olması beni de rahatsız ediyor ama bi sorun çıkarmıyacağı kesin...

Yorum bağlantısı
Tayyar Karahan

teşekkür ederim biraz olsun ferahladım en azından sadece bende olmadığını öğrendim... :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...