İçeriğe Yönlendir

Fusion Harita g&#246zü kapağı....

Erdal Yılmaz

Recommended Posts

Erdal Yılmaz
(düzenlendi)

Selam arkadaşalar,

2004 model Fusion arabamın harita gözü kapağının menteşesi kırılmış,kendimce tamir etmiştim.Ama daha sonra diğeri de kırıldı ve yenisini takmak icap etti.Servisin verdiği fiyat 187 Lira...Plastik kapak..Hayret ettim.Online satış yapan bir Ford yetkilisinden aldığım fiyat da 180 lira...Daha ucuz bulabileceğim bir yer var mı acaba veya temiz çıkma da olabilir...

saygılar

tarihinde Erdal Y?lmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

c-max in de öndeki harita gözünün kapağı tam 600 YTL miş, servis dedi...fiyatı da bi iniyor bi çıkıyormuş...

dandik yapmışlar çok kişden bu şikayeti alıyorlarmış, kolay kırılıyor dişlileri, servisde de tamir edemediler bende, bozuk yolda biraz sallanıyor, hepsi o...idare edecez artık

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Benim de kilidi bozulmuştu, garantiden değiştirmişlerdi. Yine bozuldu, ben sorduğumda 150 ytl fiyat vermişlerdi 6 ay önce...Almadım, öyle kullanıyorum. Belki çıkmacılardan bulunabilir.

Yorum bağlantısı
Aytaç Uluata

Zamanında bu aracı alırken, "alırsın ford, olursun lord" demişlerdi.

Servislerin uçuk kaçık, saçma sapan fiyatlarını öğrendikten sonra gerçekten lord olduğumu anladım.

Çözümüm ?

Asla ford servise gitmiyorum. Ford parçalarını bile servisten değil, direk orjinal ford parcaları satan firmalardan temin ediyorum.

350 YTL lik ford parcasının, nasıl 460 lira fiyata nasıl yükseldiğini gözlerimle gördüm. 3 kurusluk mp3 calan bir müzik sistemine 2600 ytl fiyat verdiklerini gördüm.

İşçilik ücretsizmiş... Bak sen (!)

Yorum bağlantısı
Üstün Doğan

Selamlar,

Benim de Fusion'ın bu parçasının yaylarının kapağa tutunan plastik kulakçıları kırıldı geçen sene. Servisten aldığım 180 YTL fiyattan sonra (servis danışmanının bile fiyatı okuyunca şaşırması da cabası) ufak bir parça kumaş sıkıştırdım ve öyle kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Selçuk Yürekli

arkadaşlar 2004 fusion arabamında akpak tırnaklarının ikiside kırıldı. kırılan parça tek satılmıyor.komple kapak almak lazım ama çok pahalı.ben kırılan tırnaklar boyunda plastik parça kestim.japon yapıştırıcıyla yapıştırdım 5 aydır kullanıyorum tavsiye ederim.yapıştırdığım tırnağı ,fıratpen pencere lerin dışında su giderine takılan plastiklerden kesip kırılan tırnak üzerine japon yapıştırıcısı ileyapıştırdım.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

O kapak bende garantinin bittiği hafta kırıldı. çıkardım koydum evde biryerde duruyor. orayıda gözlük sigara vs. koymak için kullanıyorum. uzun yoldada DVD koyuyorum film seyretmek için. (film benim için değil yolcular için)

Yorum bağlantısı
Mustafa Korçak

sıcak silikon ile yapıştırın sorun hallolur.Allah düşmanımı servise muhtaç etmesin inşallah.

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil
Selam arkadaşalar,

2004 model Fusion arabamın harita gözü kapağının menteşesi kırılmış,kendimce tamir etmiştim.Ama daha sonra diğeri de kırıldı ve yenisini takmak icap etti.Servisin verdiği fiyat 187 Lira...Plastik kapak..Hayret ettim.Online satış yapan bir Ford yetkilisinden aldığım fiyat da 180 lira...Daha ucuz bulabileceğim bir yer var mı acaba veya temiz çıkma da olabilir...

saygılar

istanbulda dağdelen otomotiv var orada bulabilirsiniz belki.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Fusion ön yolcu koltuğu katlama kilit mekanizması. Kızım tekme atarak kırmayı başardı kendi çocuk koltuğundan....58 YTL...:(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...