İçeriğe Yönlendir

Aksaray'da ne yapılır?

Sami Aktaş

Recommended Posts

Sami Aktaş

İş nedeniyle Aksaray'dayım.Ihlara'ya daha önce bir kaç defa gittim onun dışında burada ne yapılabilir ? Neyi ünlüdür ? Nereleri gezilebilir ?

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

Ne yaparsan yap, ama ufo görürsen taş atma, çok iner ufolar oralara :)

bence gezmek için özyürek abinin oralara git

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Soru zor geldi herhalde... :) İstanbul'a gelsem sormaya gerek kalmaz zaten...Nevşehir'e gidebilirim.Tabi davet gelirse... :D

Hakkaten yok mu bilen yav...Hergün öğleden sonra boşum...Konya'ya mı gitsem ki....

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

Sami Hocam, kaskon ne zaman sona eriyor? Kilit kokusu alıyorum. Pilav pahalıya patlayabilir :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sami Hocam, kaskon ne zaman sona eriyor? Kilit kokusu alıyorum. Pilav pahalıya patlayabilir :)

O iş tamam... 3 Eylül'de yenilenecek Sami Hoca'nın kasko... :D

Sami Hoca Aksaray'da bir nane yok dostum...

Sen bu tarafa gel...

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

sami hocam aksaray da neredesin aksaray da ıhlara ve cevresi dısında görülecek cok bir yer yok haberleşelim tanışır sohbet ederiz

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Nevşehir de Hilton varmı ağbi?

Ürgüpte 10'larca Hilton var...

Kayseri'liler Hiltonda kalmak için hep Ürgüp'e geliyor...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Nevşehir'liler yapmaz öyle şeyler...

Evinde barkında işinde gücünde... :)

Yorum bağlantısı
İlkay Durmuşlu

Aksaraya ben de iki kez hizmetiçi eğitime gitmiştim.Maalesef çok fazla yapacak bir şeyiniz yok.Kapadokyaya gezi yapmıştık topluca.

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör
Aksaraya ben de iki kez hizmetiçi eğitime gitmiştim.Maalesef çok fazla yapacak bir şeyiniz yok.Kapadokyaya gezi yapmıştık topluca.

ilkay bey en hizmet içi egitim yapılmayacak yerde egitim yapmışsınız aksaray ın en güzel yanı konya ya dönüşü bence

Yorum bağlantısı
İlkay Durmuşlu

Evet haklısınız ikincisinde biter bitmez Konya'ya uzanmıştık.Bir kaç günlük sıkıntımızı bir kaç saatte atıverdik.Mevlana diyarına tekrar selamlar.

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Ereğliye giderseniz İvriz i ziyaret edebilirsiniz bu mevsimde çok canlı olmayabilir ama kışın güzel balık sofrası olur. Karapınar tarafında ise Meke Krater Gölü nü ziyaret edebilirsiniz. Dahada ileri derseniz Konya da güzel yerler var.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
Tamam len gel sende gel...

Bi pilav yeriz... :rolleyes:

Pilavmış...Pehhh...Hem geçen sene gelmiştim Nevşehir'e sana ulaşamamıştım...

Tamam...Aksaray'dan ümidi kestik..Konya'da nerelere gideyim....

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Gezi bitmiştir.Yardımlarını esirgemeyen herkese teşekkür ederim... :p Ne yaptım derseniz?Dağa çıktım, Konya'ya gittim, Ihlara ve yer altı şehri civarlarına ayrıntılı olmayan geziler yaptım...O kadar... Nevşehir'e gitmedim...Zaten davet yarım ağızdı... :p

sami hocam aksaray da neredesin aksaray da ıhlara ve cevresi dısında görülecek cok bir yer yok haberleşelim tanışır sohbet ederiz

Kusura bakmayın mesajı yeni farkettim...Görüşmek güzel olurdu...Sağlık olsun...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Nevşehir'e gitmedim...Zaten davet yarım ağızdı... :D

Hoca sen dedin ya daha önce geldim.. gelmeyeceğim diye... :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...