İçeriğe Yönlendir

Ford Connect G&#246sterge Arızası

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mustafa Alemdar

çağlar abi ibre varya hani uzun kırmızı çubuk. devrin ibresini söktüm hıza taktım diyor arkadaş. beyine bir zarar vereceğini sanmıyorum ama emin olmamakla beraber.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
bence biraz yanlış yapmışsın çünkü elektronik beyin olduğu için beyine zarar verebilirsin

Yapılması gerektiği gibi yapıldıysa beyne niye zarar verilsin ki...

Ayrıca milin nerden nasıl çıktığını anlamadım...

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy
(düzenlendi)

beyin beyin dediğiniz aracın işletim sistemi değil , connectlerde kapı açılınca yanan ışıklar, imobilizer,uzaktan kumanda gibi işlemleri yapan beyin.ancak kısa devre ile aracın esas beynine :kutlama: ters akım gitmesi ile belki motor ecusunuda mefta edebilir.

kadran mili yerinden çıkmışsa yerine takılabilir.

km saati tamircileri mevcut istanbulda..

türkiyede olmaz ,yapılamaz , imkansız diye birşey yoktur.

yeterki kafası çalışan eli düzgün tornavida anahtar tutan ustaya denk düşün.

bostancı oto sanayide ve maslak oto sanayide iyi km tamircileri var.

tarihinde U?ur Aksoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat İmeci

Tarifinize göre bu fren çekiş kumanda sistemi (BTCS)gösterge lambası.

Sistem ,sert kalkışlarda ,yokuşlarda kalkarken ,kaygan zeminlerde devreye girerek cok kısa yanıp söner ,ayrıca düşük hızlarda çekişi arttırmak icin çapraz aks tekerlek kaymasını düşük seviyelere çeker.

sistem kontact acıldığında kısa sureline yanıp söner ve devreye girer ,bu durum normaldır.

arac calışırken gösterge lambası surekli yanıp sönüyor veya kesintisiz şekilde yaniyorsa ,sistem devre dışıdır ve arıza belirtisidir.

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy
arkadaşlar connect göstergeleri ile ilgili bir soru sormak istiyorum connecti yeni aldık kilometre sayacının hemen yanında (sıfırlama düğmesi ile bitişik )kontağı açınca bir lamba yanıyor bu lamba anti patinaj sisteminin lambası mı? lamba bir yuvalak ve içinde noktacıklar var model 2004 aracın arka tekerlekleri disk fren araçda abs var konu gösterge tablosu hakknda olduğu için buraya yazdım

kontağı çevirmeden önce yarım kontak iken yanıp bir müddet sonra sönen lamba ,yanlış anlamadıysam yazdıklarınızı,mazot filitresinde su var ikazıdır,sönüyorsa sorun yoktur,sönmüyorsa filitrenizdeki birikmiş suyu tahliye ediniz veya filitreyi değiştiriniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...