İçeriğe Yönlendir

Navera navigasyon dvd blu

Ali Tütün

Recommended Posts

Ali Tütün
aleti bügün taktırdık jettaya güzel özellikler ve fonksiyon hoş direksiyon kumandası da çalışıyor
Yorum bağlantısı
Ali Tütün
aleti bügün taktırdık jettaya güzel özellikler ve fonksiyon hoş direksiyon kumandası da çalışıyor

bir haftadır eniştenin araca (2006 jetta fsi) yaptıklarımız

chip tuning kutu içi filtre 1000 ytl

navera teyip

performans son susturucu

yapacaklarımız

18" jantlar

kat iptali

Yorum bağlantısı
Ali Tütün

evet fiyat doğru güzel bir cıhaz

biz 2500 ytlye taktırdık

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

cahilliğimi bağışlayın ama " 2 din " ne demek?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

1 dın= 1 adet normal teyp ölçüsü. 2dın = 2 adet teybi üst üste koyun, o büyüklükte demek.

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan
1 dın= 1 adet normal teyp ölçüsü. 2dın = 2 adet teybi üst üste koyun, o büyüklükte demek.

açıklama için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Serkan Öz
(düzenlendi)

Alet güzel de pahalıymış, adres sormak bence daha mantıklı :D

tarihinde H.Cenk Bayrak tarafından düzenlendi
yaz?m hatas?
Yorum bağlantısı
Ali Tütün

biraz pahalı ama normal sadece dvd olan duble dinler 1000 ytl + navigasyon + blutotth + geri vites kamerası + kendi hafizası 512mb+ orjinal dreksiton kumandasını kullanabilmek + (pdf+word+exel) dosya desteklemesi + klavye açılıp not alabilmeniz

bence imkanı olan kişi için değecek bir alet vede orjinal yerine denk geliyor hiç kesme biçme ek yapılmıyor tamamen orjinal her araca ayrı bir model takıyorlar.

fordun ayrı hondanın ayrı toyatanın ayrı wolksvagenin ayrı park aydınlatmalarına varasıya uyuyor

bir haftadır eniştenin araca (2006 jetta fsi) yaptıklarımız

chip tuning kutu içi filtre 1000 ytl 12 taksit

navera teyip 2500 ytl nakit

performans son susturucu 225 ytl nakit

yapacaklarımız

18" jantlar

kat iptali

bayramdan sonra nasipse

not fiyatlar hakkında bilgi vermemiştim düzeltme yaptım

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

fiyat banada çok geldi o fiyata pioneer,kenwood jvc alınabilirdi?

Yorum bağlantısı
Ali Tütün

araçlar için tamamen orjinal olması sadece söktüğünüz soketleri takmanız hiçbir kablo yada soketin kesilip takılmaması ve gelişmiş güzel

tamamen türkçe olması ve ofis prg ramlarını desteklemesi bu özelliklerde cihaz göremedim daha

(diğer markalarda)navigasyon desteği var fakat naigasyon için artı fiyat ödüyorsunuz

Not: cihazın ne kendini nede fiyatını savunmuyorum yanlış anlaşılmasın diye belirteyim bu kadar özelliği sadece bir arada görmedim

Yorum bağlantısı
Melih Uyar

ofis özelliği olması çokda aranacak birşey değil gps diğer markalardada var antenine falanda ek ücret ödenmiyor fazla kazık bir mal bizim patronda almıştı xetec diye bişey aynı fiyattı bununla değmeyecek aletler

Yorum bağlantısı
Melih Uyar

dedim ya çağlar abi bu dandik ürünlere bu kadar paraya gerçekten yazık ne demek ya 2.500 ytl aracın %10 fiyatında buna gerçekten gülerler yani bizim insanımız gerçekten saf ya

Yorum bağlantısı
Ali Tütün
(düzenlendi)
dedim ya çağlar abi bu dandik ürünlere bu kadar paraya gerçekten yazık ne demek ya 2.500 ytl aracın %10 fiyatında buna gerçekten gülerler yani bizim insanımız gerçekten saf ya

melih bey isterseniz herkesin saflığı kendine kalsın ve yorum yapmayalım o şekilde isterseniz ve bazı zevkler para ile ölçülmez

sadece yaşanır

servisin orjinal mp3 pleyara 2000ytl istedikten sonra bir daha düşünün pahalı olup olmadığını

bu arada saoğolun

tarihinde Ali T tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Güle güle kullanın. Çok güzel alet.

O para eder veya etmez kişisel tercih. Fiestacılarda ST body kite milyarlar veriyor. O parayı edermi? yarısı bile etmez ama tercih zevk.

Yorum bağlantısı
Ali Tütün

açıklamalarda yazmayan fakat navigasyonun ayarlar kısmında bulunan radar sesli yada görsel uyarı seçeneği var sanırım radarı haber veriyor olabilir.

muhlis abi satndart versiyonlusu var bu aletin navitech sordum focusa 1400 ytl dediler duble din bence teyip alacaksan en güzeli ekranlı birşey film izleye bildiğimiz.

naigasyonun güzel özelliklerinden birtaneside sizin kestirme bildiğiniz fakat normalde daha kısa yolların olduğu bugun herzaman kullandığım güzergahaın diğerinden sadece gidişte 3 km fazla olduğunu öğrendim

not: bu arada bu teyip benim aracımda değil eniştemin aracında ben daha orjinal teybimi kullanıyorum ama şeytan çok fena dürtüyor

kenwood lara 900 ytl istiyorlar 2 din e

Yorum bağlantısı
Ali Tütün
(düzenlendi)

yunus bey iki farklı veri var birisi sürekli 5000 ile 7000 d\d de 8.5 l şehir içi cruse ile uzun yolda 100 km 6 vites 5 lt

yani bizim görüşümüz gaza basarsanız yükseliyor basmaz iseniz yakıt düşüyor chipten dolayı

biz chip + filtre + egsoz yaptırdık araç tamamn değişti

ama bugun kaldırıma vurmuş yan tarafı nazar çabuk değdi anlaşılan araca

tarihinde Ali T tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

bu ve benzeri aletler çok güzel bende düşünmüyor değilim ancak, Çağlar Abi bu aletlerin ömrü kısa demişti yanlış hatırlamıyorsam. eğer öyle ise büyük paralar verirken düşünmek gerekir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...