İçeriğe Yönlendir

Maşukiye'ye gitmek isteyenlere tavsiye...

Serdar Yeniçeri

Recommended Posts

Serdar Yeniçeri
(düzenlendi)

Akşam bir arkadaşımla sohbet ederken ramazanda iftara gittiği bir yerden bahsetti ve fiyatlarının uyğunluğundan... ben daha önce gitmiştim ama buraya değil .reklam amaçlı değil uygunluğunu görünce sizlerle paylaşmak istedim.belki sizlerinde önerileri olur farklı mekanlar...

bahsi geçen yer.

tarihinde Serdar Yeni tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Trenle gidilip toplanılabilinecek bir yere bile benziyor. Sağol.

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri
Trenle gidilip toplanılabilinecek bir yere bile benziyor. Sağol.

Rica ederim.birde Hadımköy'de bu tarz bi yer duymuştum.belki bilen vardır adını...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tufan Efe

Arkadaşlar, eğer kafa dinlemek isterseniz size İzmit - Yuvacık barajını da tavsiye ederim. Tam tipik karadeniz iklimi ve doğası.. görüp de huzur bulmamak imkansız :) kalacak ağaç evler de var.. ve çok da uygun :)

Yorum bağlantısı
Tufan Efe

Orası da çok güzel yer (sapanca) biraz yapılaşmaya maruz kaldı bence yani 5 yıldızlı oteller vb. ama çok iyiymiş tesisler duyduğum kadarıyla...

Yorum bağlantısı
Bayram Bekman

masukıye'yı bende cok severım! fıyatları uygun ve dogası harıka! kartepe'ye de cıkmalı ama,zira yedıklerımızı hazmetmenın en kolay yolu;)

1 ad. alabalık(tereyaglı ve toprak guvecte)

1 ad. kasar erıtmelı mantar

1.ad. salata(coban veya kıvırcık)

+ sınırsız su ve ekmek= 20 ytl. rakı hariç ;)

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
(düzenlendi)

okulca gittik...2 minibüs dolusu insan, oldukça ferah bi yer...fiyatlar uygun..temiz...hizmet hızlı..vs

tarihinde Ergin ?en tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Nurullah Demir

akasya alabalığa gitmedim ama oralar harika. şelale, temiz hava falan.. kartepeyede çıkılmalı ama benim araba rakım yükseldikce çekiş sıfıra iniyo yüzden geri dönüyorum yarı yolda :melek: ama gidilesi görülesi yer bence...

Yorum bağlantısı
Murat Dere

hem balık demiş hem alkolsüz menüleri demiş ilanda. alkolsüz balık olur mu? mundar gider hayvan... :melek:

Yorum bağlantısı
Nurullah Demir
hem balık demiş hem alkolsüz menüleri demiş ilanda. alkolsüz balık olur mu? mundar gider hayvan... :melek:

abi tesiste yoksa dışardan alırsın nevaleyi :p tabi şoförler değil de yolcular içebilir...

Yorum bağlantısı
Murat Dere
abi tesiste yoksa dışardan alırsın nevaleyi :melek: tabi şoförler değil de yolcular içebilir...

kardeşim, 1 tane içeriz, ağzımızla içeriz, aradan alkolsüz 1,5-2 saat geçer, sonra çıkarız yola. :p yeter ki balıkları üzmeyelim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
(düzenlendi)

maşukiye güzel sayılır ama o derenin aktığı zaman. geçen haftalarda gittim su felan yoktu nerdeyse. o şelaleyi ben görmedim :melek:

tarihinde Mustafa T tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Korhan Orkun
(düzenlendi)

Kısmetse yarın eşimle gideceğiz sonbaharda güzeldir diye düşündük fotoğraf çekebilirsem eklerim, çok güzel bi yere benziyor. Yakınlarda gitmişken görmemiz gereken yerler varmı?

tarihinde Korhan Okdersem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tolga Canvar
maşukiye güzel sayılır ama o derenin aktığı zaman. geçen haftalarda gittim su felan yoktu nerdeyse. o şelaleyi ben görmedim :nazar:

Yanlış zamanda gitmişsin arkadaşım tam bu zamanlar dereler kuruyor 1-2 ay sonra seyret, ama o zamanda güzel havaları bulmak zor olur.

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Bir sonraki haftalarda da inşallah bende gideceğim.Orayı baya bi methettiler.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Sinan Duran

Balık için birşey demiyorum ;ama iki kahve için on lira almışlardı.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
:) hocam 10 lira çok sayılmaz çarşıda bardak çaya 2.5 alan var :)
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Engin Özarı

Salı günü Ford Gölcük'ten Eskişehire akşam saatlarinde dönerken, otabandan sapanca kavşağından çıkıp sora sora buldum. harika biryer. Yazın gitmek lazım. Kiremitte alabalık harika. Kiremitte alabalık, fındık lahmacun, tereyağlı mantar ızgara 27 lira . mükemmel.

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin
Salı günü Ford Gölcük'ten Eskişehire akşam saatlarinde dönerken, otabandan sapanca kavşağından çıkıp sora sora buldum. harika biryer. Yazın gitmek lazım. Kiremitte alabalık harika. Kiremitte alabalık, fındık lahmacun, tereyağlı mantar ızgara 27 lira . mükemmel.

+1903

Yemekten sonra soba üstü patlatılmış kestane ve demlikle getirilmiş çay da cabası. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...