İçeriğe Yönlendir

Ogs

Ahmet Kalkan

Recommended Posts

Ahmet Kalkan

Slm .OGS cihazı aldım fakat http://www.kgm.gov.tr/fr5.asp?tt=0301 buradaki bilgiler kafamı karıştırdı nereye takacağımı bilemedim.Atermik camdan falan bahsediyor.F1 lerde yok bildiğim kadarıyla ama emin olmak istedim.Yardımcı olursanız sevinirim.Tam olarak nereye takmalıyım.Tşk...

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Dikiz aynasının arkasındaki tırtırlı yere, tercihen sağ tarafa :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ahmet Kalkan
Dikiz aynasının arkasına takabilirsiniz.Hastane işini ne yaptınız?

Gaziantepteki Üniversite Hastanesine Hacettepeden bir Doçent gelmiş o bölümden.Onu tavsiye ettiler.Özel muayenesine gittik.Çocukta ''Sılver Russell'' sendromu ''olabilir dedi. :rolleyes: 2 ay kendisi takip edecek.Luzüm görürse Hacettepedeki hocalarına gönderecek.İlginize teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

benim ogs sağ üst köşede trafik pulu gibi duruyor. Problem çıkmıyor. renolarda problem çıkıyor haberiniz olsun.

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir
Gaziantepteki Üniversite Hastanesine Hacettepeden bir Doçent gelmiş o bölümden.Onu tavsiye ettiler.Özel muayenesine gittik.Çocukta ''Sılver Russell'' sendromu ''olabilir dedi. :D 2 ay kendisi takip edecek.Luzüm görürse Hacettepedeki hocalarına gönderecek.İlginize teşekkürler.

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
İlker Demir

Benimki dikiz aynasının üstünde, siyah noktalı çerçevede. Dışarıdan bakıldığında siyah noktalardan farkedilmiyor. Geçişlerde sıkıntı olmuyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...