İçeriğe Yönlendir

Plaka hakkında

Samet Taşkıran

Recommended Posts

Sami Aktaş

Alıştırırsanız böyle parayla, hediyeyle iş yaptırmaya ondan sonra da işim yürümüyor diye ağlarsınız... :)

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Hasan Dönmez

bende 34 ARD ... plakası sormuştum ancak yoktu bende normal aldım ama bu plakayı da çok beyendim istanbulda fazla yok 34 GIG 46

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
(düzenlendi)

sizinki şans olmuş...belli başlı plakalara iyi değer biçiliyor ve isteniyor..

arkadaşımın aracındaki 06 alp xx plakasına hatrı sayılır para verdiklerini iyi hatırlıyorum..

tarihinde ?lker Kad?lar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ümit Yıldız
(düzenlendi)

Bende para ödemedim eski aracımın 34 ayv 07 dıydı aracı aldıgım subede tanıdık vardı 34 AYV olsun dedım sagolsun 34 AYV 16 yaptırdık

dsc00801o.jpg

tarihinde Ayvaz Y?ld?z tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Torun
(düzenlendi)

plaka ücreti yada vergisi yok tabiki ama bağış olarak alıyorlar o şekilde istediğiniz plakayı edinebiliyorsunuz. bu bağış miktarıda nasıl bir plaka istediğinize bağlı tabiki. bende baş harflerimden olsun isterdim ama plakalarda O harfi yalnızca ortada kullanılabiliyor o nedenle en azından sonu seri olsun isteyerek 01 YP 666 olarak aldım. şube müdürü yakınım olduğu için parada vermedim ama normalde 50-100tl arası rakamlar konuşuluyor.

tarihinde Okan Torun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Sarı

şimdi durduk yere plakayı değiştirmek istesek ne yapmamız lazım ve ortalama ne kadar masraf çıkar mehmet abi???

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
şimdi durduk yere plakayı değiştirmek istesek ne yapmamız lazım ve ortalama ne kadar masraf çıkar mehmet abi???

Hiç okumaya niyetim yoktu burayı.. Tesadüfen açtım ha. :)

Başka bir il veya ilçeden ikamet alacaksın..

İki ruhsat iki plaka değişecek..

Çok bi para harcamazsın.. 100-120 liraya falan işin olur diye tahmin ediyorum..

Not: Ben ehlikeyf sigortacıyım.. İş takibinden anlamam aslında :D

Yorum bağlantısı
Bora Yalçın

peki istanbul kartal, kadıköy, fatih ya da gaziosmanpaşa'da emniyette tanıdıkları olan var mı?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yasin Kozan

izmir antalya ankara yada istanbulda ysn 26 ile bitan plaka bulursanız haberim olsun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
izmir antalya ankara yada istanbulda ysn 26 ile bitan plaka bulursanız haberim olsun.

35 YSN 26 boş.. İzmirde öyle bir seri varsa tabi..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...