İçeriğe Yönlendir

S&#246zün bittiği yerdeyim

Yavuz Serhat Karanaz

Recommended Posts

Yavuz Serhat Karanaz
Bu dediğimiz testi yaptınız mı?

yok hakan abi yapamadım ama bu test ben inanıyorum kesin sonuca ulaştırmaz zafer beyin önerdiği ustaya götürdüm bilgisayara bağlandı bi problem çıkmadı her parça arızasız çıkıyor ama anlamadığım bu arıza nerde.

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli

Yarın bende oraya geliyorum ben gelene kadar sorun hallolmazsa bilgisayara bağlatıp önce benzindeki değerlerine bakarız eğer problem gözükmüyorsa sorun lpg dedir. Lpg nin markası nedir acaba?

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz

problem bulundu galiba lpg beyni bozuk ama 375ytl istediler kalsın dedim ama almakta gerekli uygununu nasıl buluruz.lavato beyin lazım.

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli
problem bulundu galiba lpg beyni bozuk ama 375ytl istediler kalsın dedim ama almakta gerekli uygununu nasıl buluruz.lavato beyin lazım.

Nerde bulundu abicim merak ettim. Teşhisi kim koydu

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
Nerde bulundu abicim merak ettim. Teşhisi kim koydu

zafer abi ilk lpg beyni ile 30km yol yapıyordum 10ytl gaz ile adam elinde başka bir arızadan kalma bir beyini takalım dedi bi dene gel dedi tamam dedim taktılar 42km yol yaptı 10ytl gaz ile bunun sıfırını yani hiç arızasızını taksak 50rahat gider dedi bende iyi diyosunuzda 375ytl biraz pahalı dedim çıktım eve geldim tabi moral yerlerde.

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
(düzenlendi)

bu ecu beyin illaki lavatomu olmak zorunda daha ucuz bişey takamazmıyım yardımcı olursanız sevinirim.

tarihinde Yavuz Emrem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz

lpg ustalarım bilgilerinize ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz lavato ecu beyni lazım pahalı ama yerine farklı bir marka beyin takılabilirmi.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
lpg ustalarım bilgilerinize ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz lavato ecu beyni lazım pahalı ama yerine farklı bir marka beyin takılabilirmi.

Bu konuda teknik bir bilgim yok, ancak olmayacağını düşünüyorum. Sonuçta bağlantı giriş çıkışları aynı olsa bile her firmanın kendine özel yazılımları var ve bu yazılımlar beyne yükleniyor. Yazılımların her beyin ile sorunsuz çalışması ihtimali pek yok gibi. Beynin çıkmasını bulmanız da zor, ancak ruhsata işlenmemiş bir LPG kitinden alabilirsiniz. Eğer sorun kesinlikle bu diyorsanız almaktan başka çareniz yok gibi. Uzun vadede maliyetini çıkarırsınız nasıl olsa.

Saygılarımla.

tarihinde Evren iskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Öncelikle ilk mesajınızda gaz ayarı yapıyor dediğiniz usta neyle ayar yapıyor merak ettim...PC ye bağlamadan neyi ayarlıyor bu vatandaş?Ayrıca garantisi yok mu?Kim taktı, projesi var mı, ruhsata işli mi?Çok soru sordum belki ama ustanızın yaptıklarını ve iş ciddiyetini okuyunca sizin ve çevrenizdekilerin güvenliğinden endişe duymaya başladım...

Bence; hemen işini düzgün yapan gerçek bir ustaya danışıp bu işi halledin...LPG sadece işinin ehli insanların elinde güvenlidir...Kendinizin, sevdiklerinizin ve de trafiği paylaştığınız masum insanların hayatını tehlikeye atmayın...

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
Öncelikle ilk mesajınızda gaz ayarı yapıyor dediğiniz usta neyle ayar yapıyor merak ettim...PC ye bağlamadan neyi ayarlıyor bu vatandaş?Ayrıca garantisi yok mu?Kim taktı, projesi var mı, ruhsata işli mi?Çok soru sordum belki ama ustanızın yaptıklarını ve iş ciddiyetini okuyunca sizin ve çevrenizdekilerin güvenliğinden endişe duymaya başladım...

Bence; hemen işini düzgün yapan gerçek bir ustaya danışıp bu işi halledin...LPG sadece işinin ehli insanların elinde güvenlidir...Kendinizin, sevdiklerinizin ve de trafiği paylaştığınız masum insanların hayatını tehlikeye atmayın...

bilgisayara bağlıyor öyle ayarlıyor garantisi vardı bitti 6.ayda yenisi takınca garanti vericekmisin deyince veremem diyor sinirlendim bu söze çıktım geldim aksilik ankarada başka lavatocuda bulamadım bu beyni satan varsa lpg de işini düzgün yapan lavato ustası önerilerinizi bekliyorum saygılar.

Bu konuda teknik bir bilgim yok, ancak olmayacağını düşünüyorum. Sonuçta bağlantı giriş çıkışları aynı olsa bile her firmanın kendine özel yazılımları var ve bu yazılımlar beyne yükleniyor. Yazılımların her beyin ile sorunsuz çalışması ihtimali pek yok gibi. Beynin çıkmasını bulmanız da zor, ancak ruhsata işlenmemiş bir LPG kitinden alabilirsiniz. Eğer sorun kesinlikle bu diyorsanız almaktan başka çareniz yok gibi. Uzun vadede maliyetini çıkarırsınız nasıl olsa.

Saygılarımla.

evren bey hesap ettim bu parayı 1,5ayda çıkarıorum amaadam sıfır parçaya garanti vermem diyor sistemi bende taktırmamışsın diyor benden önceki sahibi taktırmış zatem lpg yi taktırdığı firmayı sordurdum kasap diye çirkef esnaf diye tabir edilen adamlarmış ki zaten garantiside 6.ayda bitti bugün başka bir ustaya göstericem o kişide bana başka beyin olr dedi şaştım kaldım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sistemi orda taktırmışın, burda taktırmışın, paramı alırım garanti vermem, naparsan yap diyen bayiyi, distribütöre şikayet edin, ne ala memleket olduk yahu? Bu arada 6 ay garani diye kimse uydurmasın, TC sınırlarında isek min. her nevi malın garanti süresi 2 yıldır, muz cumhuriyetine döndürmüş bu lpg ciler.

Lavato ismi duyulmuş bir marka, distribütörü ile irtibata geçin.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
(düzenlendi)

6 ay garanti olmaz...Ankara'da bir ara BRC den çok Lovato'cu vardı.Nereye kaybolmuşlar?Hayret...

tarihinde Sami Akta? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
(düzenlendi)

abi distürbütörü diyor bana garanti vermem diye damla otogaz ankarada başka bildiğiniz distiribütör varsa oraya yönleniyim

öğlen gene sanayideydim bujileri değiştiler yarında buji kablosu değişicek sözde önceki götürdüğüm usta oynanması zor olan fanrika tarafından ayarlanıp silikonla sabitlenen rolanti ayarını bozmuş o tekrar ayarlancak yarın ola hayrola bakalım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

O söylediğiniz yer bayisidir. Distribütör Türkiye de 1 adet olur, onun altında bayiler vardır.

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
O söylediğiniz yer bayisidir. Distribütör Türkiye de 1 adet olur, onun altında bayiler vardır.

biz distürbütörüyüz dedi abi

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
(düzenlendi)
Damla otogaz kendi sitesine distribütör olduğunu yazmış ama şöyle bir fırma var.Sanki gerçek distribütör bunlar gibi geldi bana.İletişime geçmekte fayda var.

http://www.lovatotr.com/contact.html

bende bakmıştım bu siteye yarın bi arıycam.bu ecu beyni pahalımı bukadar uyduramazmıyız başka bi beyin yada tamiri olmazmı bu beyinin.

Yorum bağlantısı

Damla otogaz Lovato'nun distirbütörü bu doğru. Ancak yaklaşımları garip geldi. Siz kimle görüştünüz bilmiyorum ancak müdürünü çok yakın olmasa da tanıyorum. Müşterileri ile ilgilenir. Kibar bir beydir. Eğer size bilgiliyi veren ustalar ise bir de müdürü ile görüşmenizi öneririm. Temsilcisi oldukları markaya distirbütör olarak Damla garanti vermeyecekse başka klim verebilir ki? Muhtemelen aracınızdaki kitin montajını kendileri yapmadıkları için bu şekilde davranıyorlar ancak marka güvenilirliği bakımından bunu sineye çekmeleri gerekirdi.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yavuz bey ben garanti süresini anlayamadım.Garanti 6 ay mı,yoksa 6. ayda bittimi?

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
Yavuz bey ben garanti süresini anlayamadım.Garanti 6 ay mı,yoksa 6. ayda bittimi?

yok serkan bey 6ay alakalı bir durum değil adamlar hiç garanti vermeyiz diyorlar.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
bilgisayara bağlıyor öyle ayarlıyor garantisi vardı bitti 6.ayda

Yenisine garanti vermeleri şart.Ben eskisinin garantisini sormuştum.Sizden önceki sahibi ne zaman taktırmış sistemi?

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
Yenisine garanti vermeleri şart.Ben eskisinin garantisini sormuştum.Sizden önceki sahibi ne zaman taktırmış sistemi?

20,06,2006 da taktırmış bu yılın 6,ayında bitti,ama yeni parçaya garanti vermemleri enteresan.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Lavato nun distribütörü kimse, onun şef garsonuna gidin (garantisiz mal satana müdür demem). Pc sinden bizim siteyi açın, üye adedini ve yazılanların okunyanları hakkında bilgi verin, sonra sorun: Şimdi siz söyleyin ben de Lavato hakkında insanlara bilgi vereyim deyin :D. Sonra o lpg sistemini sökün atın, hem araç hafifler hem de zaten benzinde aynı tüketime sahipsiniz.

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
Lavato nun distribütörü kimse, onun şef garsonuna gidin (garantisiz mal satana müdür demem). Pc sinden bizim siteyi açın, üye adedini ve yazılanların okunyanları hakkında bilgi verin, sonra sorun: Şimdi siz söyleyin ben de Lavato hakkında insanlara bilgi vereyim deyin :D. Sonra o lpg sistemini sökün atın, hem araç hafifler hem de zaten benzinde aynı tüketime sahipsiniz.

doğru söze ne denir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...