İçeriğe Yönlendir

04 Focus Coll.

Bora Akı

Recommended Posts

Can Karacaer

Çok diri ve güzel araba... Güle güle kullanın...

Bilmem katılır mısınız ama, makyajlı F1'lerde Collection Ghia'dan çok daha güzel duruyor. Hem jantlar daha dolgun hem de dış çıtalar arasında ahenk var; hepsi siyah. Ghia'da bir kısmı kaporta rendi, tampon siyah, plakalık krom; bence çirkin duruyor...

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

hayırlı olsun bora bey güzel günlerde kullanın diger arabanın işini ne yaptınız otobüs firmasından alabildiniz mi araç bedelini

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan

benim arabanın aynısının "gri"si. bu renk daha güzel siyahtan bence... yaşları aynı ama sizinkinin km.si iyiymiş baya. güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Bora Akı

İyi dilekleriniz için teşekkürler...

Nuri Bey bizi hala bekletiyorlar.Sigortanın ne kadar vereceği hala belli değil.5-6 gün içinde belli olacakmış.Eğer zararım karşılanmazsa ki ben karşılanmayacak diye düşünüyorum.Bir avukatla görüştüm, istediğiniz zaman davanızı açarız, zaman aşımı 2 yıl dedi.Bende bekliyorum şimdilik.

Oğuz Bey 19500 Ytl gibi bir fiyata mal oldu.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Maşallah, aracınızı güle güle kullanın. Bu kasa da en çok sevdiğim donanım Collection. Renk olarak da ya aytozu ya da magnum gri tercih ederim. İlk tercihim magnum grisi olurdu ama... :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Herhalde 10-15 yıl geçse de, nasıl kasa Focus çıkarsa çıksın, Hb gri Collection bunların içinde en güzeli olacak gibi. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...