İçeriğe Yönlendir

Tesisatta yardım arkadaslar

Selçuk Aluç

Recommended Posts

Selçuk Aluç

arkadaslar focus 1 aracım var tesisat yapıcam ama aküden gelen artı kablosunu içeri nasıl sokarım kapartadan delik açmak istemiyorum bi plastık felan warmıı acaba direksiyon tarafından geçiricem kabloyu bi fikir verin bana

bide mid aldım 2 çift arkaya ve öne 16cm lik yanlız tivitırları nere koyayım görünmesini istemiyorum tivitırların arka kapılar ve ön kapılar için bi fikir verin bana midler için kasnak kullanıcam

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

yada çamurluk içinden, kapı menteşesinin oraya çıkıyor oradan da, içeri girebilirsiniz yer var..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
yada çamurluk içinden, kapı menteşesinin oraya çıkıyor oradan da, içeri girebilirsiniz yer var..

+1

22kablonungirdigiyerlk3.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bahsi geçen konuyu gidip resimleyip geliyorum... :)

Bunlar benim arşivde mevcut Hakan...

Bu tür püf noktalarını mutlaka resimlerim...

Mesela rolanti valfinin ve rolanti valfi ayar vidasının resmi de var :)

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

bu daha güzel oluyor. acısız

Yorum bağlantısı
Selçuk Aluç
Direksiyon milinin altında bir delik var...

65430132tj4.jpg

burası tam olarak neresi anladım ki motor kaputunun altında mı benim arabada öle yer yok galıba olsa gözüme çarpardı

tivitırları nereye koyacam görünmesini istemiyorum

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
burası tam olarak neresi anladım ki motor kaputunun altında mı benim arabada öle yer yok galıba olsa gözüme çarpardı

Burası arabanın içi direksiyonun altı

Yorum bağlantısı
Selçuk Aluç
Burası arabanın içi direksiyonun altı

hmm tamam saol bi bakim ordan ben peki tivitırlara ne diyorsunuz

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Tweeterlar gözükmezse önünde açık bi alan yoksa ses gelmez...Madem tweeter gözükmesini istemiyordunuz 2 yollu hoparlor alıcaktınız mid takımı değil...Keşke baştan söleseydiniz.

Yorum bağlantısı
Selçuk Aluç
(düzenlendi)
Tweeterlar gözükmezse önünde açık bi alan yoksa ses gelmez...Madem tweeter gözükmesini istemiyordunuz 2 yollu hoparlor alıcaktınız mid takımı değil...Keşke baştan söleseydiniz.

tamam yani önü açık alan bi yer olmalı tabiki ama bunları guzel bi yere koyamın bi yolu olmalı

tarihinde Sel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Kapının içine petek olan bölüm üstüne gelicek şekilde monte ettirin o zaman.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...