İçeriğe Yönlendir

Fiesta - Fusion TÜV arıza istatistiği ve rakipleri

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

JH1 kodlu 2001-2008 yılları arasında üretilmiş olan Fiesta araçların, alman TÜV muayene istatisklerinde aldığı sonuçlar Ford severler için gurur verici. İlk muayene sonuçlarına göre, problemsizlik sıralamasında, rakiplerine göre:

Fiesta 13. sıra

Corsa 45.sıra

Polo 61. sıra

Alıntılar: Viraj alma konusunda piayasada daha başarılı bir model yok / Fiyatı mantıklı / Güvenilir ve özünde sağlam / Turbo sistemi hasas.

Platform kardeşi olan Fusion için de aynı tespitler geçerlidir.

Kaynak: AutoShow dergisi 2008 /48. Sayı (24-30Kasım)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

2.50 ytl ver sende de belge olsun :lol: Autoshow dergisi. Ayrıca Işık testi de var H4-H7-Xenon-Led karşılaştırması, H4 lerin menzillerinin bile Xenonla aynı olduğunu gösteren bir test. Link yok.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kendi segmentinde aldığı sonuçlar bunlar. Kart vizit te nefis olmuş, mail ve telefonlar gerçek değil söyliyeyim de.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Kendi segmentinde aldığı sonuçlar bunlar. Kart vizit te nefis olmuş, mail ve telefonlar gerçek değil söyliyeyim de.

Bilmiyorum ki gerçeklerini yazayım.Ama değişimi kolay. :D

Birgün herkes Fiesta alacak.. :lol:

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Fiesta kendi sınıfında yol tutuş konusunda, bu ödülü gercekten hakeden bir araba.Birde su iç aksam sesleri olmasa... :agla:

tarihinde Hakan G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

Fiesta için hayırlısı diyelim o zaman. Yalnız şunu anlamadım; "özünde sağlam" ne demek? Özünde sağlam ama pek öyle davranmıyor gibi bir anlam çıkıyor. :seytan:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
:rolleyes: Hah işte, sonunda süper kalite olduğu tescilde oldu, artık Fiesta şöyle böyle denmez herhalde :)
Yorum bağlantısı
Ali Tütün

3 gündür şirket aracını kullanıyorum gerçekten mükemmel yoltutuşu falan yanlız uzun süreli yüksek devirde mazot kokusu yapıyor meret

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu
Egzos veya enjektör o-ringlerinde kaçak olabilir.

kronik o ringler olabilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...