İçeriğe Yönlendir

Yeni Fiesta testi

Yiğitcan Coşar

Recommended Posts

Şafak Uçar

Allah rahmet eylesin ölen arkadaşa.Emanet arabayla hız yapmanın mantığını anlamış değilim :huh:

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Orhan Ünsal
Bizimkilerde de yok tutamak :rolleyes:

benim 2003 de, hem arkada hemde önde tutamak yoktu. ancak o kısımlarde airbag oldugu içindi sanırım.

bugün yeni fiestayı detaylı inceleme fırxsatım oldu. bende eski bir fiestacıyım. 4 yıl kullandım ve çok ta memnundum.

ancak bu yeni fiestaya hiç ısınamadım. ilk önce kapıdan girerken kafam çarptı. halbuki kısacık bir adamımdır.

görüş daha da daralmış

iç malzeme renault ile yarışır hale gelmiş.

hele direksiyon simidi bir felaket.

neyse kısacası ben eski fiestamı özledim :p

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci
Bugün bakım için Antalya'ya gittim. Fırsattan istifade yeni fiestayı denyeyim dedim. 1,TDCI full verisyonu kısacık bir deneme yaptım. 70 hp doğal olrak yetersiz kalıyor. Normal bir hızlanma söz konusu. En çok hoşuma giden direksiyonu oldu. Düşük hızlarda olağan üstü yumşak. Camların tek dokunuşla açılıp kapanması, cam kumandaları direksiyon ve ön koltuklar çok iyi. Ancak tavanda el tutamağı yok. Arka çok dar ve basık arka görüş HB arabaya göre olağan üstü kötü. Arka cam çok küçük. Test parkuru ( parkur demeye şahit lazım ) çok kısa olunca yol tutuş frenleme hakkında bilgi edinemedim. Ama motor sesi daha da mı artmış ne?

Bu arada dün aynı güzergahta mitsubıshı evo'yu denerlerken köprünün korkuluklarına çarpıyorlar hem deneyen vatandaş, hem de görevli hayatını kaybediyor. Evo'cular aman dikkat diyelim

elektirikli direksiyon var. o yüzden yumuşak

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
elektirikli direksiyon var. o yüzden yumuşak

o elektrikli direksiyon aslında çok tehlikeli geliyo bana (galiba alışmadığım için) ufacık bi haraketinle hemen dönüyo direksiyon olarak alıştığımdan mıdır nedir focus I inki çok güzel

yeni mondeoda da heralde elektrikli

bende dün denedim fiestayı araç çok güzelde ford şu 1.4 tdci a bişi yapsa olmaz mıydı 68 hp ve 160 tork dizel için az bide vitesler çok kısa araba şehir içinde çok eğelenceli olabilir ama uzun yolda 10 ile giderken araç 6. vitesi istiyo nerdeyse

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...