İçeriğe Yönlendir

Şanzumandaki Ses

Misafir

Recommended Posts

Arkadaşlar aracı aldığımızdan beri bir ses var şanzumanda vitese geçirdiğimde sanki fan dewreye girermiş gibi bi ses + gaza bastığımda bir hırıltı var bunun nedeni ne olabilir baskı balatayı değiştiricem son çare o da olmadı sekromençlere baktırıcam o da olmadı indiricez şanzumanı deli olacam bir garip ses var ve bu ses her vitese geçtiğinde var metalin metale sürtme ses + gaza bastığında hırıltı sanki böyle bir plastik pervaneye hava çarpıyormuş gibi sorun ne olabilir işi bilenlerden yardım rica ediyorum

Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı

Şanzuman grup milinin bilyası bozulmuş,Dağılmadan değiştirtin..şanzuman sökülecek... :nazar:

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

diger bir degişle çıkış mili bilyası bozulmuş. dediginiz gibi çok ses yapıyorsa giriş milinide aşındırmıştır. şanzıman revizyonu gerekli. sıfır şanzıman vardı satılmadıysa. isterseniz sizin için araştırırım.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
diger bir degişle çıkış mili bilyası bozulmuş. dediginiz gibi çok ses yapıyorsa giriş milinide aşındırmıştır. şanzıman revizyonu gerekli. sıfır şanzıman vardı satılmadıysa. isterseniz sizin için araştırırım.

Usta iyi olur Bir sıfır şanzuman fiyatı alalım olmadı revizyon yaptırız...

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Yaşar Usta Mesajını yeni gördüm Şimdi aradım ama cevap veren olmadı heralde duymadın Turkcell hattım

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Gerekmedik
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...