İçeriğe Yönlendir

Hoparl&#246r montajı hakkında soru...?

Naci Özkan

Recommended Posts

Naci Özkan

aracın ön kapılarının orjinal yuvaları 13cm... bu yerlere midd bass takmayı düşünüyorum! normal hoparlörlere göre herhangi bi zorluğu varmı? bunu benim takabilirmiyim..!

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
aracın ön kapılarının orjinal yuvaları 13cm... bu yerlere midd bass takmayı düşünüyorum! normal hoparlörlere göre herhangi bi zorluğu varmı? bunu benim takabilirmiyim..!

Mid bass derken marka model verirseniz yardımcı olurum.

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
Mid bass derken marka model verirseniz yardımcı olurum.

pioneer olabilir sinan bey..! henüz almadım takabileceksem alcağm işte...! :)

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

infinity den şaşmadım tavsiye ederim.mükemmel bir ürün.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Pioneer yerine tayfun abinin dediği gibi almanızı tavsiye ederim Naci bey.Takılabilir.16cm ise mdf kasnak ile monde edersiniz.Tweeterlarını nereye takıcagınız konusunda yer araştırması yapmanızı tavsiye ederim.

O linki bizde görseydik ,bilgilenirdik.

http://www.dogubanktuning.com/product_info...products_id=102

Saklı gizli yok bizde Şükrü bey.Buyrun.

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
Pioneer yerine tayfun abinin dediği gibi almanızı tavsiye ederim Naci bey.Takılabilir.16cm ise mdf kasnak ile monde edersiniz.Tweeterlarını nereye takıcagınız konusunda yer araştırması yapmanızı tavsiye ederim.

teşekkür ederim sinan bey... 13cm lik yuvaya sadece kasnakla halledebilirmiyiz bu işi! dahada ekstra bişeler yapmak gerekirse ya 13cm alıp biz takcaz yada 16cm alıp bi ustaya taktırcaz...!

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

16cm i kendinizde monte edersiniz nolucak...13 almayın zaten değiştirmişken 16cm bişiler alın...

Yorum bağlantısı
Naci Özkan
16cm i kendinizde monte edersiniz nolucak...13 almayın zaten değiştirmişken 16cm bişiler alın...

yardımların için teşekkürler sinan kardeşim!... :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...