İçeriğe Yönlendir

Kaloriferim termostatlı gibi...

Sina Güran

Recommended Posts

Sina Güran

Kaloriferimde bir gariplik var bu aralar... Açtığımda ısıtmayı yapıyor sonra bazende ben hiçbişi yapmasam bile ısıtmayı kesiyor sadece üflemeye devam ediyor. Ne derdi olabilir?

Yorum bağlantısı
Sina Güran
musluk. yada suyu eksiktir

Evet muslukta bir arıza var yaşar usta. Tamir ettik denmişti ama anlaşılan olmamış.

Suyu derken? Arabanın bildiğimiz suyu mu? O eksik olsa hararet te olması gerekmezmiydi?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Sina Güran

Bugün bostancı sanayideki bosch servisine gittim ve arabamın suyunun hararet yapmaya sebep olacak kadar olmasada minimum seviyeye inmiş olduğunu fark ettim. Asıl gitme sebebim kaloriferin az ısıtıp ardından da tamamen ısıtmamaya başlamasıydı.

Bosch servis bu soruna 2 parçayı değiştirerek çözümledi. 1. olarak musluk yenisi ile değiştirildi (90ytl) 2. olarakta ısıyı sağlayan radyatör değiştirildi (140ytl). Ayrıca anti-freeze i , klima gazı tamamlandı ve işçilik yapıldı. (150ytl)

Fiyat olarak toplayınca muazzam bir meblağ çıkıyor fakat kışın bu soğukta yapacak başka bişi kalmamıştı. Sizce fiyatlar nasıl?

Bu arada en doğru radyatör havası almanın yolu nedir? Herkes farklı birşey diyor...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...