İçeriğe Yönlendir

Peugeot 206 Sedan mı? 2.el ford focus mu?

Şenol Tırak

Recommended Posts

Şenol Tırak

Arkadaşlar biliyorum bu iki araç farklı sınıflarda olduğu için kıyaslanması mümkün değil ama sedan olmaları hasebiyle böyle bir yorum yapmanızı bekliyorum. Klimalı metalik Peugeot 206 sedan için aldığım teklif 21000 ytl. Bu fiyata 2. el bir focus da alınabilir. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Sıfır bir B sınıfı sedan araç mı yoksa 2. el C sınıfı bir araç mı? kararsız kaldım. yorumlarınızı bekliyorum. Bir 3. seçenek de klimalı 1.4 start Hyndai era (20700) veya symbol (22000 ytl) Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bence golften sonra 206 sizi sarmaya bilir eğer arabanızdan memnunsanız bence bagajsa sorun bora alın yoksa focus

Yorum bağlantısı
Şenol Tırak
bence golften sonra 206 sizi sarmaya bilir eğer arabanızdan memnunsanız bence bagajsa sorun bora alın yoksa focus

golfü geçen yaz sattım. şuan arabasızım..... :agla:

Yorum bağlantısı
Onur Çiftçi

206 ile focus gercekten karsılastırılmaz hıc 206 kullanma fırsatınız oldumu bılmıyorum ama yol tutusu berbat orasından burasından ses gelen guvensız bence tamamen dandik bir araba, era hakkında bılgı sahibi degilim ama 206 dan uzak durun...

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

bütün alternatifler içindeki en iyi seçenek tabi ki focus. hem de o paralara süper focus bulunur...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Pug 206, sedan da olsa, sonuçta alt segment kalite ve yol tutuşuna sahiptir. Era yı çok çok iyi araştırın, özellikle parça fiyatlarını, Accent veya i30 daha mantıklı seçimlerdir. 2006 kusur model Focus, yazdıklarınızın hepsinden daha donanımlı daha arabadır.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Era ile 206 sedan arasında seçim yapsam, kesinlikle era alırım...

206'nın 1998 tasarımı bir araba olduğunu ve Focus I'den bile önce yollara çıktğını unutmayın. Eğer demode olması dert değilse ve illa sıfırsa Astra Classic bakın...

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Hyundai'nin Start donanımında Yolcu hava yastığı ve ABS yok.Kesinlikle alınmaz.

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil
Era ile 206 sedan arasında seçim yapsam, kesinlikle era alırım...

206'nın 1998 tasarımı bir araba olduğunu ve Focus I'den bile önce yollara çıktğını unutmayın. Eğer demode olması dert değilse ve illa sıfırsa Astra Classic bakın...

206 lar 98 tasarımı da astra classic ler hangi yıl tasarlandı can?

ikiside demodenin ağası.

ben hepsini kullanan biri olarak önce focusa bakarım,zaten focusa oturup kullandığın zaman da diğerlerine daha bakmazsın.era ne olursa olsun hyundaı,206 da sınıf ve kalite fakları yaşatır ki bu çok canınızı sıkar.ayrıca focus daha önce kullanmış olduğunuz golf kadar sizi üzmez benden söylemesi.yeterince yardımcı olmuşumdur umarım.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bence focus en iyisi olur. 206 nın bence sedanı da çok gıcık.Araç yolda emanet gibi duruyor.focusta da birçok sorun yaşıyoruz ama 206 ile kıyaslanamaz.

Yorum bağlantısı
Utku Çay
Ayrıca 206 sedan tasarım bakımından da çok kötü eski lada samaralar gibi arkası (bence)

lada samaranın sedanı bile daha güzel :)

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
206 lar 98 tasarımı da astra classic ler hangi yıl tasarlandı can?

ikiside demodenin ağası.

Abi ben de aynısını dedim zaten. Madem sırf sıfır olduğu için güncelliğini kaybetmiş bir araç alacak, 21bin 206'ya verene kadar 23-24 bine Astra daha mantıklı geldi bana.

206 sedan İran üretim midir?

Yorum bağlantısı
Şenol Tırak

arkadaşlar yorumlarınız için çook teşekkürler... Biraz daha bekleyip 2. el focus almaya karar verdim. Ocak vergisini de ödeteyim... hehe :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...