İçeriğe Yönlendir

Orjinal Çıkma Ford Yedek Parça...

Turgay Durak

Recommended Posts

Turgay Durak

http://www.otocikmamarket.com/index.html

arkadaşlar selam. bilmeyenleriniz varsa yukardaki adresi inceleyiniz. arayıp ta bulamadığınız çıkma ford parçası olursa yukardaki siteden araştırabilirsiniz..

ben aracım için ford logosu arıyordum. buldum burada. 30 ytl dediler. ama renkleri solukmuş hep. almaktan vazgeçtim... ama sık sık arayıp takip edeceğim ben mesela.

bilginize...

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

bu forumda dağdelen otomotivi bilmeyen çok az kişi vardır sanırım.ama paylaşım iin teşekkürler yinede önemli olan yardım düşüncesi.

Yorum bağlantısı
Turgay Durak
bu forumda dağdelen otomotivi bilmeyen çok az kişi vardır sanırım.ama paylaşım iin teşekkürler yinede önemli olan yardım düşüncesi.

tahmin ettim zaten çoğu kişinin bildiğinide yinede paylaşmak istedim:) yeni girenler varsa benım gibi öğrensinler die:)

Yorum bağlantısı
Sina Güran
(düzenlendi)

Mertol bey bana zamanında dağdeleni telini vermişti, elinde birçok ürün var ve dürüst bir vatandaş fakat fiyat manasında bana zorluk çıkarmıştı.

Site işi iyi oldu, bilgi için teşekkürler.

Bu arada ben sitede elinde bulunan ürünlerin listesi var sanmıştım ama bulamadım...

tarihinde Sina G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Orhan Ünsal
turgay bey internette bi site buldum amblem anahtarlık vs yapıyorlar.isterseniz bi bakın

http://veltors.com/index.php

bu çıkma işini kim yapar ankarada güvenilir olarak.

trend e arka perde taktırmak istiyorum..

Yorum bağlantısı
Misafir

orhan abi şehir dısında okuyorum ama subat basında gelicem ankaraya.o zaman bi bakıp araştıralım perdeyi bende dusunuyorum.kaan beyin tavsiye ettiği yerlede gorusuruz

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Osman Çakal
http://www.otocikmamarket.com/index.html

arkadaşlar selam. bilmeyenleriniz varsa yukardaki adresi inceleyiniz. arayıp ta bulamadığınız çıkma ford parçası olursa yukardaki siteden araştırabilirsiniz..

ben aracım için ford logosu arıyordum. buldum burada. 30 ytl dediler. ama renkleri solukmuş hep. almaktan vazgeçtim... ama sık sık arayıp takip edeceğim ben mesela.

bilginize...

Herhangi bir parça yok..Sadece siparişüzerine çalışıyorlar sanırım...

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Murat Kuru

ben yedekparçalarımı fordayedekparça.com dan alıyorum. yanlışta olsa değiştirip

garanti veriyorlar. fiyatlarıda uygun. yardımcı ve sağlamlar. denenmiştir.

tavsiye edilir. bilgilerinize...

:p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
ben yedekparçalarımı fordayedekparça.com dan alıyorum. yanlışta olsa değiştirip

garanti veriyorlar. fiyatlarıda uygun. yardımcı ve sağlamlar. denenmiştir.

tavsiye edilir. bilgilerinize...

:p

Siz ne parçası satıyorsunuz... ?

Yorum bağlantısı
Hakan Baha

Ben bahsedilen yerden sol ön cam krikosu almıştım fiyatı sıfırının 5 te biri kadardı.

Dağdelen oto istanbuldaki en meşhur ford çıkmacısıdır. Hem çıkma hem de sıfır yan sanayi satar ve genellikle orijinal çıkmaların fiyatları sıfır yan sanayilerle aynı olur. Aradığınız her parçayı bulabilirsiniz. Fiyatları da gayet uygundur.

Ayrıca buradan parça alırken indirim de istemeyi unutmayın.

Yorum bağlantısı
Murat Kuru
Siz ne parçası satıyorsunuz... ?

ben ısuzu parçası satıyorum. 6 senedir 4s plazada yedek parça bölümünde çalışıyorum.

şu andada tek sorumluyum.

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
bu çıkma işini kim yapar ankarada güvenilir olarak.

trend e arka perde taktırmak istiyorum..

Ostimde güven oto varmış ama adresi bilmiyorum.Şefkatli Adminimiz Serkan bilir,ona sorun isterseniz...

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu
Ostimde güven oto varmış ama adresi bilmiyorum.Şefkatli Adminimiz Serkan bilir,ona sorun isterseniz...

çok soguk ve tok insanlar, esnaf anlayışı kesinlikle yok tavsiye etmem...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...