İçeriğe Yönlendir

Bartın

Misafir

Recommended Posts

Okan Yücel

Bozköy'e de gittim, Amasra'ya da, Çakraz'a da, Göçkün'e de!!! :)

Zaten oralıyım!!!

Yorum bağlantısı
Misafir

abi oralar harika yerler yaa ben hayatımda bu kadar huzur dolu bu kadar güzel bir yere gitmedim cennet gibi vallahi herkese şiddetle tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Okan Yücel

Geçtiğimiz yaz 1 hafta kadar oralardaydım... Ama arabam yoktu çok fazla tadını çıkaramadım... Çakraz'dan ufak bir görüntü eklemeye çalıştım bilmem becerebildim mi? :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Fotoğraflarınız varsa, konuda paylaşın bizimle, bizde görelim. Olmaz mı?

Yorum bağlantısı
Misafir

güzel abim foto varda nasıl ekleneceği konusunda en ufak bir bilgim yok malesef :)

Yorum bağlantısı
Okan Yücel

Burası da Amasra!!! Güzel ülkemin güzel tatil yerlerinden biri!!!

Özellikle Çakraz, Amasra Ankara'lıların rağbet ettiği bir yer... Memleketim diye demiyorum ama kafanızı dinleyebileceğiniz, çok fazla gürültü patırtı olmayan, hem yeşilin hem mavinin kokusunu içinize doya doya çekebileceğiniz, güneş batarken (tercihinize bağlı) rakı-balık keyfini çıkarabileceğiniz... Yaz-Kış farketmez 4 mevsim çekilebilecek bir yer!!! Biraz reklam gibi oldu :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

güzel bozköy :)

tarihinde Ali Alp tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Yücel
(düzenlendi)

çakraz

bozköy

tarihinde Okan Y tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

fotoğraflar ne kadar güzel yerler olduğunu gösteriyor. gidip görmek gerekir.

Yorum bağlantısı
Okan Yücel

Denize girmek istiyorsanız 15 Temmuz - 15 Ağustos arası genelde idealdir... Yok ben serin havada, serin sulara da girerim diyosanız Temmuz başı ile Ağustos sonuna kadar daha geniş bir vaktiniz olabilir... Tabi bu vakitler her yıl aynı olmuyor, gittiğiniz anda şansınıza bağlı... :)

Yorum bağlantısı
Ömer Gürgen

bartında 3 yıl yaşadım gerçekten harika yerlerdir. özlüyorum oraları özellikle inkumu ve amasrayı.

Yorum bağlantısı
Nuri Başer

bartın, ulus, amasra, inkumu, azdavay.. hepsini gezmişliğim var.. hepsi de ayrı güzel.. özellikle amasra..

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Geçen yıl günübirlik inkuma gitmiştik, gerçekten çok güzel yerler doğa harikası...

bartininkumugw7.jpg

w508.png

Yorum bağlantısı
Kenan Yargıcı
(düzenlendi)

bu yaz gitmiştim bartın,amasra, inkumu,çakraz.gezdim iki gün.gerçekten ankaradan gidilecek en yakın huzurlu ve harika bir yer.

inkumunda gizli kum kaymaları hakkında uyarı almıştım.bu yüzden çocuğumu sokamamıştım denize inkumunda.doğrumudur kum kayması.

tarihinde Kenan Yarg?c? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Serin

Yavaş yavaş erdoğan yavaş yavaş zamanla olur :p

Bu arada bende bu yaz bolu safranbolu amasya samsun dolaştım arada amasrayı atlamakla ne büyük hata yaptığımı anlamış oldum :p

Halbuki daha önce inkuma da gidip görmüştüm.... :p

Yorum bağlantısı
Timuçin Ülver

gitmek ve görmek istediğim yerlerden biri. İnşallah bir gün giderim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...