İçeriğe Yönlendir

Trafik cezaları

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Arkadaşlar bu gün şans eseri herhangi bir trafik cezası yemişmiyim diye bir bakayım dedim. Bi baktımki 55 tl park cezam var. Elime ne bir ceza nede bir tebligat geldi. Gittim tıpış tıpış yatırdım. Polis plakaya cezayı yazıyor sonrası allah kerim. Sorgulama Linkini yolluyorum sizde arada sırada kontrol edin hiç ummadığınız anda plakanıza ceza yazılmış olabilir.

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Link güzel.. Tüm bilgilere ulaşılabiliyor..

Benim MTV'yi vergi dairesi düşürmemiş henüz :)

Yorum bağlantısı
Sezgin Geridönmez
Link güzel.. Tüm bilgilere ulaşılabiliyor..

Benim MTV'yi vergi dairesi düşürmemiş henüz :)

Mtv başvurumuz Ocak itibariyle sonuçlanır mı sence emmim?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mtv başvurumuz Ocak itibariyle sonuçlanır mı sence emmim?

Ben ümitliyim.. :)

Ama senin bahtın yok bu sene... :)

Yorum bağlantısı
Sezgin Geridönmez
Arkadaşlar bu gün şans eseri herhangi bir trafik cezası yemişmiyim diye bir bakayım dedim. Bi baktımki 55 tl park cezam var. Elime ne bir ceza nede bir tebligat geldi. Gittim tıpış tıpış yatırdım. Polis plakaya cezayı yazıyor sonrası allah kerim. Sorgulama Linkini yolluyorum sizde arada sırada kontrol edin hiç ummadığınız anda plakanıza ceza yazılmış olabilir.

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp

İyi oldu bu.Arada bir girip bakarım buraya sürprizle karşılaşmayayım diye.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ceza ile karşılaştığımız zaman bu site baya moral bozuyor ama hiç bilmemekten iyidir. :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mustafa Tüfekçi

Bu gün ceza yedim mi yemedim mi çözemedim. Çok muhterem memur beye sordum ama adam yerine koyup cevaplamadı ı. Bende tüm sülalesine selam yollayarak arabaya bindim.

Sokakta park yasakmış resim çekiyordu. önümdeki arabayının güzel bir resmini aldı ama benimkini aldın mı dememe rağmen kendini yorup bir cevap vermedi. Şimdi eve gelip gelmiyeceği muamma. Plaka evin üstünde. eve gelmesi yine bürodaki pek muhterem memurun keyfine mi kalacak. öyleyse hazır hızımı almışım selemlamaya onunkilerden devam edeyim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Mustafa içini karartmak gibi olmasın ama bence ceza yemiş olma olasılığın çok yüksek.Polis ceza yazdığı zamanlarda özellikle yazdım demez.Çünkü o zaman insanlar peşini bırakmıyor.Hangi birisine laf anlatsın.Soranlara bir şey dememek işlerine geliyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Babamında bir resmini çekmişler ama eve ceza felan gelmedi. Tebligat gelse sorun yok sinir olduğum kısım cezayı yedim mi diye peşine düşecek olmam :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Misafir

benim vergiyi geçen hafda geçmişe dönük olarak düşürdüm, 2009, 2010, 173 liraya düşdü, şimdi vergi dairesi bana borçlu, devletten alacaklı olmak ne güzel derken, şirketin geçen ayın kdv sinden düşülecegini söylediler, olsun herhalukarda paramı aldım :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Halil Gümüş

Mustafa eve ceza falan geldi mi?

Ben de aynı durumla karşılaştım, 10 gündür ceza gelecek mi gelmeyecek mi diye bekliyorum. İnternette birşey gözükmüyor. Hayır yediysek zamanında göndersinlerde erken ödeyip %25 indirimden yararlansak :)

Yorum bağlantısı
Aziz Türkmen
Mustafa eve ceza falan geldi mi?

Ben de aynı durumla karşılaştım, 10 gündür ceza gelecek mi gelmeyecek mi diye bekliyorum. İnternette birşey gözükmüyor. Hayır yediysek zamanında göndersinlerde erken ödeyip %25 indirimden yararlansak :)

Eğer elinize ulaşırsa sorun değil. 15 günlük indirim süresi tebliğ tarihinden itibaren başlıyor çünkü. Ama eğer elinize ulaşmazsa o zaman ceza internete düşene kadar gayet güzel faiz biniyor üstüne.

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Böyle bekleyeceğime gidip sorayım diyorum ama kime?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...