İçeriğe Yönlendir

Jbl+edison

Eray Yılmaz

Recommended Posts

Eray Yılmaz

Selamlar..

Arkadaşlar bende JBL gt15 30cm 1000wattlık kutulu bass vardı.

Edison 802A amfi 190lira (bu amfi sadece bass için)

teyp için bass şeysi 40lira (bass çıkışı veriyormuş)

kablo+işçilik 50 lira

toplam 280 lira

Ne dersin sizce de uygun mudur?

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Selamlar..

Arkadaşlar bende JBL gt15 30cm 1000wattlık kutulu bass vardı.

Edison 802A amfi 190lira (bu amfi sadece bass için)

teyp için bass şeysi 40lira (bass çıkışı veriyormuş)

kablo+işçilik 50 lira

toplam 280 lira

Ne dersin sizce de uygun mudur?

1- İzmirde Nerde, Kim yapacak bağlantıları?

2- Sigorta koyacakmı? (önemlidir)

3- Kablo Kaç AWG ? (önemli)

4- Anfiyi nerden alıcaksınız? Neden Edison?

5- Anfi Çeviricinin markası ne? 40TL Pahalı büyük ihtimal işçilik+kablodaki uzuzluğu telafi ediyordur :)

benimle irtibata geçin. Fazladan 10metre 4AWG kablo (parmak kalınlığında) ve anfi çevirici (FLi Marka) var bende bişeyler ayarlarız :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Anfi Edison olunca AWG nin de fazla önemi kalmaz, zaten cinch çevirici bile yeterince kalite düşürür, tabii normal sistemler için anlaşılmaz değerlerdir. Ama kablo fazla ise, ona yer buluruz merak etme :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Anfi Edison olunca AWG nin de fazla önemi kalmaz, zaten cinch çevirici bile yeterince kalite düşürür, tabii normal sistemler için anlaşılmaz değerlerdir. Ama kablo fazla ise, ona yer buluruz merak etme :)

:s

Neden Edison ve nerden alacaksınız diye boşuna sormadım :) İzmirde tanımadığım yer yok Edisonu alacağı yerden belki aynı fiyata daha kaliteli bişeyler alabiliriz ;)

Kablo konusuna gelince Araba bile çekilir, Takviye yapılır, Yani lazım olur diye bagajda duruyor ama daha hiç biri için Kullanmadım. :D

Çağlar Abi sen kablo lazım de yeter Akan sular Durur !!! :):s:D Kaç Metre lazım :)

Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz
1- İzmirde Nerde, Kim yapacak bağlantıları?

2- Sigorta koyacakmı? (önemlidir)

3- Kablo Kaç AWG ? (önemli)

4- Anfiyi nerden alıcaksınız? Neden Edison?

5- Anfi Çeviricinin markası ne? 40TL Pahalı büyük ihtimal işçilik+kablodaki uzuzluğu telafi ediyordur :D

benimle irtibata geçin. Fazladan 10metre 4AWG kablo (parmak kalınlığında) ve anfi çevirici (FLi Marka) var bende bişeyler ayarlarız :D

1.öğlen bornovada sanayiye uğradım ordan yeni 1001 otoya sormuştum.

2.sigorta yok sanırm bu fiyatlarda bunu söylediğin iyi oldu.

3.Kabloyu sordum en iyilerden falan dedi. detaylı bilgim yok.

4.amfi ordan alcam. fazla abartıya kaçmak istememiştim ama 20-30 daha fazla verip sonradan üzülmiceksem alternatifler olabilir.

5.anfi çeviricinin markasını sormadım.

kablonu alayım ama ben bu işte nakit kullanmıcam kredi kartı kullancam.

Çağlar bey ilerde ana ünite de alıcam pioneer 7950.

ozaman kalite sorunum olmasın. kablo iyi olsun dimi?

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Edison yerine jbl 301.1 alın,kablo 4 awg olursa iyi olur yada en az 12mm,çevirici pahalı.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada
Edison yerine jbl 301.1 alın,kablo 4 awg olursa iyi olur yada en az 12mm,çevirici pahalı.

+1

301.1 giriş seviyesi için gayet iyi..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Edison ve diğer benzerleri, parası kadar anfi. Kalite arttıkça meblağ tabiki artıyor. Sierra bulabilirseniz, fiyatı da sesi de oldukça makuldur.

Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz

izmirde bi yer tavsiye edin bana arkadaşlar mümkünse bornova? gitip konuşmak lazım..

hatta varsa tanıdık biyerler oraya gitelim yoksa bütçem bu amfiyi almaya yeticek..

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Gazi Bulvarı vakıfbanktayım hafta içi hergün, yanıma uğrayın.

Burda ben sizi yönlendirirm, bütün markalar var benim bankanın civarında hepsinide tanıyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...