İçeriğe Yönlendir

2006 Ford Fiesta 1.4 i

Önder Başböyük

Recommended Posts

Övgü Gürşen

çok temiz ve şık güle güle kullan.

sisler çok sarı kalmış mor xenon altında. bence yakmayınca daha tatlı durur. camları parlıyor zaten.

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük
çok temiz ve şık güle güle kullan.

sisler çok sarı kalmış mor xenon altında. bence yakmayınca daha tatlı durur. camları parlıyor zaten.

öneri için tşk.ler

sislere de en kısa zamanda xenon geliyor aklımda...

Plaka çok yakışmış... Güle güle kullanın...

çok teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük
Önder araban gerçekten güzelmiş, hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler. aracın koyu renkli olması bizim buralar için biraz dezavantaj, trafikte amman motorlulara dikkat et, malum mersin motordan geçilmiyor.

merhaba, çok teşekkürler haklısın dikkatli olmak gerekiyor çiziklere sürtmelere vs karşı ama koyu renkte çok güzel geliyor bana açık renklere nazaran...

Görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük

:lol: Evet tahmin edeceğinizi düşünmemiştim. Resimdeki gemi ayda 2 defa Mersin'e sefer yapıyor, geminin yük istifini düzenli olarak ben yapıyorum şu an...

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük
bagaj da büyükmüş :lol:

:crazy: evet oldukça geniş 5059 tane konteyner yükleme kapasitesine sahip.

Boyu 295 metre.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
:lol: evet oldukça geniş 5059 tane konteyner yükleme kapasitesine sahip.

Boyu 295 metre.

Motordan bahset bize... Kaç silindir, kaç cc, kaç beygir, torku ne... Chip var mı :crazy:

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük
Motordan bahset bize... Kaç silindir, kaç cc, kaç beygir, torku ne... Chip var mı :lol:

Ana makinası MAN marka 41130 kw yani 56084 beygir gücünde :crazy: Benim ANS 80 hp :crazy:

Sadece yanaşmalarda kullandığı geminin ön tarafında bulunan baş pervanesi Kawasaki marka ve 1900 kw yani 2590 beygir :fiuw:

max.hızı 24.3 knots (1 knots=1.8 km.)

Allah nazarlardan saklasın,güle güle kullanın

çok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...