İçeriğe Yönlendir

Hangi yol kısa?

Sami Aktaş

Recommended Posts

Sami Aktaş

Ankara'da; Eskişehir yolundan Çevreyoluna girip, Pursaklardan, havalimanı yoluna çıkmak için Sincan tarafı mı kısa yoksa Gölbaşı tarafı mı daha kısa ? Ölçen var mı ? Bana Sincan tarafı daha yakın gibi geliyor ama ne kadar fark var ölçmedim...Kaynak da bulamadım...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Araban tüplü değil mi olm..

Sür bi taraftan, Allah Allah.. :)

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Öyle yapıyorum zaten...Yoksa şimdiye kadar çoktan ölçerdim...Yine de merak ediyorum belki vardır bir bilen...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bana göre Gölbaşı ve havalimanı çıkışları karşılıklı geliyor.Bu durumda Eskişehir yolundan girince Sincan üzeri daha kısa olmalı.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Al bir navigasyon cihazı, yükle güzergahı sana versin metresi metresine...:lol2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yada Ruhi'ye sor o söylesin... :D

Onun telefonunda var..

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Google Earth'ü aç, path seçeneğine iki güzergahı da işaretle, mesafeyi versin...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Google Earth'ü aç, path seçeneğine iki güzergahı da işaretle, mesafeyi versin...

+1500 :D

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan

Sami

Eskişehir-İstanbul-Esanboğa tarafı 45 Km

Eskişehir-Konya-Samsun-Esanboğa tarafı 70 Km dir

Yani Sincan tarafı daha yakın.

Yorum bağlantısı
Orhan Ünsal
Sami

Eskişehir-İstanbul-Esanboğa tarafı 45 Km

Eskişehir-Konya-Samsun-Esanboğa tarafı 70 Km dir

Yani Sincan tarafı daha yakın.

x4

kesinlikle

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu
x4

kesinlikle

sincan tarafı daha kısa sami hocam. bu arada senin ev nerede? ben iki yoluda kullandım hatta gölbaşı çok sıkıcı gelmişti git git bitmiyor :D

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Ankara'da çevre yolunu kullanmak çok ekonomik değil. Trafik de yok şehir içinde, dolayısıyla kaçma ihtiyacı da hissetmiyorsun.

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu
Ankara'da çevre yolunu kullanmak çok ekonomik değil. Trafik de yok şehir içinde, dolayısıyla kaçma ihtiyacı da hissetmiyorsun.

Sincan Eryaman Etimesgut civarında oturuyorsanız Konya tarafında gidecekseniz, otoban daha uygun Osman abi. Otobandan (optimum girişi) gölbaşı 33km, şehir içinde 35 km olması lazım. İş çıkışı saatlerinde otoban avantajlı.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Mesai çıkışı veya tatil dönüşü Eskişehir'den Havalimanına gittiğinizi düşünün...Armadanın önünü düşününce hemen Çevreyoluna giriyorum...

70km ve 45km ise bayağı çok fark varmış demek ki...Bana o kadar çok gelmemişti...Neredeyse iki katmış...

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Cihan Tiftik
Google dan baktım...Biri 47.4km diğeri 66km...

Gölbaşı tarafından kaç dk? Radar olmazsa bi de? :nazar:

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
Gölbaşı tarafından kaç dk? Radar olmazsa bi de? :nazar:

41 dakika yazıyor...Diğer taraf 30 dakikaymış...Ben 60km/h yi geçmediğim için 1-2 saat sürüyor... :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...