İçeriğe Yönlendir

Focus II 3. ve 6. düğmeler nasıl?

Alkın Yılmaz

Recommended Posts

Alkın Yılmaz

merhabalar focus sony mp3 te 2 ve 6 düğmelere basınca kolonları kontrol ediyormus dün cd calarken yağtım hiç birşey olmadı tam olarak nasıl yapılıyor?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sony'de varmı bilmiyorum..

Eski ford teyplerinde var..

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Mehmet Ozyurek
Eski Ford teyplerinde nasıl bir özellik varmış? 2-6?

2 ve 6 tuşlarına basılı tutunca tek tek çıkışları ve hoparlörleri test etmek için ses gönderiyor...

Aynı bilgisayardaki ses kontrolü gibi..

Yorum bağlantısı
Sezgin Geridönmez

Yarın deneyeyim. Benim teybin çıkışlarında sorun var sanırım. Test raporu veriyor mu? :lol2:

Yorum bağlantısı
Okan Beloğlu

3 ve 6 tuşlarını basılı tutup denedim benim teyp e oldu . her kolona ayrı ayrı ses gönderiliyor. aslında gereksiz çalmayan kolon zaten belli eder kendisini...

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş

2009 Focus Sony Müzik setinde oluyor.Ben denedim.3 ile 6 ya aynı anda basın,tek tek hopörlörleri test edip ses veriyor.Arada hopölörleriniz patlamışmı kontrol edersiniz diye iyi bir işlev.Gerçi bu gizli kalmış özellikleri tam olarak çözemedim ama neden bunlar kullana klavuzunda yazmaz acaba diye düşünüyorum. :lol2:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

bende iki şekilde denedim, bende de olmadı...

zaten dandik 5000rds benimki, avc dahi yok :lol2:

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
bende iki şekilde denedim, bende de olmadı...

zaten dandik 5000rds benimki, avc dahi yok :lol2:

Çok ta önemli diil zaten.Ayrıca AVC fonksiyonu bende varda daha henüz ben hiç bu fonksiyonun işe yaradığını görmedim,araba hızlandıkça güya ses artacak deniliyor ama ne sesin arttığını farkediyorum nede bir fark olduğunu görüyorum :D

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
(düzenlendi)
2 ve 6 diye biliyorum...

Radyo açıkken denemiştim ben galiba..

Valla ben 3-6 kombinasyonunu denedim oldu. Hatta 2-4,2-6,4-8 gibi kombinasyonları da denedim belki başka bişilerde bulabilirim diye ama bişi çıkmadı. :D

Bu arada ister radyo ister cd açık olsun hepsinde yapılabiliyor,farketmiyor. Bas hoparlörlerden bas,tiz hoparlörlerden tiz ses veriyor,sonra alakasız bir radyo istasyon frekansı çıkar gibi olup hangi modu(radyo-cd-aux) kullanıyorsanız ona geri dönüyor.

tarihinde Bora Akba? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Valla ben 3-6 kombinasyonunu denedim oldu. Hatta 2-4,2-6,4-8 gibi kombinasyonları da denedim belki başka bişilerde bulabilirim diye ama bişi çıkmadı. :D

Valla bizimkilerde 8 yok.. bişey söyleyemeyeceğim..

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Bora Akbaş
aracım2009 tdci trend ve 3 6 tuşları aynen çalışıyo yüksek sesde dört hoparlör ve 2 tiz gezdi.ancak sonra bi radyo modunda iken numara tuşlarına bastığımda kaydedilen kanalların silindiğini gördüm.

şimdi bu nedir anlamadım?hani hoparlör kontroldü? :kutlama:

Bahsedilen SONY müzik sistem. Özgür bey.Sizdeki müzik sisteminde olmuyor demekki. :unknw:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Tuna Aksu

yahu ben arabamda sesin arka hoparlörden gelmesini istiyorum fakat bir türlü ayarlayamadım.nasıl ayarlanıyor bu ?

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Kadir Yavuz

fad\bal ayarından bi kere basınca o tuşa balance (sağ-sol) ayarı 2. basışta ön arka ayarı çıkıyor onu da altındaki ok tuşlarıyla ayarlıyosunuz (6000cd için)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...