İçeriğe Yönlendir

6 ay sonra yakıt sorunum ç&#246züldü

Hasan Önder

Recommended Posts

Hasan Önder

arkadaşlar günaydın tam altı aydır yakıt problemim vardı uzun yol veye şehir içi lpg de 280 kuruş tan aşağı asla düşmedi lpg ayarı için birsürü yere gittim öyleki lovato türkiye temsilcisine bile gittim fakat ayar yaptık dediler gönderdiler ama sorunum çözülmedi bu arada motor tamircilerinede gittim onlarda bir sonç bulamadılar ( bujiler sağlam hava filitresi değiştirdiler işte bir çok tere baktılar şonuç değişmedi son olarak bir ford özel servise gittim sonuç harika ustayla teste çıktık otobana çıktık sonra hesapladık 125 kuruş yakmış ben sevinçten uçtum servisten o kadar memnun kaldımki arabamın bir kaç eksikleri vardı onlarıda hemen yaptırdım onlarda tam istediğim gibi oldu. bu arada arbamın çalışması ve performansıda değişti yani çok mutlu oldum arkadaşlar arabasıyla yakıt veya başka sorunu olan arkadaşlara tavsiye kesinlikle ederim özel servisin yerini öğrenmek isteyenlere adresini verebilirim

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

Adresi verin bence de. Alternatiflerin artması iyidir, tabi forumda ilk kez lafı geçecek ise.

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
arkadaşlar günaydın tam altı aydır yakıt problemim vardı uzun yol veye şehir içi lpg de 280 kuruş tan aşağı asla düşmedi lpg ayarı için birsürü yere gittim öyleki lovato türkiye temsilcisine bile gittim fakat ayar yaptık dediler gönderdiler ama sorunum çözülmedi bu arada motor tamircilerinede gittim onlarda bir sonç bulamadılar ( bujiler sağlam hava filitresi değiştirdiler işte bir çok tere baktılar şonuç değişmedi son olarak bir ford özel servise gittim sonuç harika ustayla teste çıktık otobana çıktık sonra hesapladık 125 kuruş yakmış ben sevinçten uçtum servisten o kadar memnun kaldımki arabamın bir kaç eksikleri vardı onlarıda hemen yaptırdım onlarda tam istediğim gibi oldu. bu arada arbamın çalışması ve performansıda değişti yani çok mutlu oldum arkadaşlar arabasıyla yakıt veya başka sorunu olan arkadaşlara tavsiye kesinlikle ederim özel servisin yerini öğrenmek isteyenlere adresini verebilirim

öncelikle hayırlı olsun arızanın giderilmesine sevindim lakin sıkıntının neden kaynaklandığı noktayı çözümünü yazmamışsınız söylermisiniz neden aracınız fazla yakıyormuş.

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Gözünüz aydın, özel servisin adresini verirseniz belki bizimde bi işimiz düşer.

Yorum bağlantısı
Hasan Önder

Arkadaşlar arbamın sorunu nede diye ustaya sordum usta meslek sırrı dedi ama bujilerim yeniydi ama yine değiştirdi birde karbüratörde birseyi ler değiştirmiş ve ve ayar yapmış bildiğim bu ama daha önce başka yerlerede gittiğimde o ustalarda aynı yerlere baktılar ama birşey olmadı . bence sorununu çözemeyen arkadaşlar bence buraya bir gitsinler FİRMA İSMİ ÇA

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Geçmiş olsun gözün aydın.

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli
Arkadaşlar arbamın sorunu nede diye ustaya sordum usta meslek sırrı dedi ama bujilerim yeniydi ama yine değiştirdi birde karbüratörde birseyi ler değiştirmiş ve ve ayar yapmış bildiğim bu ama daha önce başka yerlerede gittiğimde o ustalarda aynı yerlere baktılar ama birşey olmadı . bence sorununu çözemeyen arkadaşlar bence buraya bir gitsinler FİRMA İSMİ ÇA
Yorum bağlantısı
Hasan Önder

öncelikle gittiğim servis sadece ford a bakıyor karbüratöre ne yaptığı hakkında tam bilgim yok fakat arabamın çekişinde bir değişiklik yok aksine araba çekişi birazdaha iyi

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli
ustanın ismi ali

Oraya daha önceden gitmiştim gerçekten işi bilen bir ustadır ama fiyat olarak biraz fazla ister gibi. Ama kesinlikle işi bilir. Bana ters gelen şeylerden biri devamlı gelen müşteri dahi olsan bilgisayara bağlama için para talep eden bir tavrı vardı. Sadece ford arabalarına bakar ve gerçekten uzmandır

Yorum bağlantısı
Gürkan Üşenmez

Büyük bir ihtimalle gaz kafası denilen parçayı değiştirmişlerdir. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Son işlemde ne kadar fatura ödediniz ve hangi parçaları söküp taktı acaba? ve ya kaç saat sürdü? Yorumu sonra yapacağım.

Yorum bağlantısı
Hasan Önder
Son işlemde ne kadar fatura ödediniz ve hangi parçaları söküp taktı acaba? ve ya kaç saat sürdü? Yorumu sonra yapacağım.

çağlar bey sabah bıraktım akşam hazırdı fakat ben 2 gün sonra alabildim benim işlerimden dolayı arabama yapılan karbüratör de birşey değiştirmiş birde bakım yapmış termostat bozukmuş değiştirmiş bujilerimi orjinal bujilerle değiştirmiş ayrıça arabamda başka sorun varmı varsa onlarada bak dedim arabamın öntarafta ön kollar vardı onlardan ses geliyordu onları yapmış ayrıca arka helojen yaylarını değiştirdi ( arkası çok düşüktü kaldıralım dedim usta lastik geçirir kaldırırım dedi sonra yaylar çok kötü olduğundan onlarıda yeniledi birde arabama test sürüşü için gaz falan almış bir kaç kere toplam 30 lira kadar toplam olarak benden 200 tl aldı ama şu an arabam eskisine göre gazı kokluyor su anda test ediyorum şehir içinde sonuca birdaha bakacam

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yay vs dahil fiyat normal seviyede, meme ile oynamadan güzel temizlik-ayar yapmış sanırım, güle güle kullanın. Demekki doğru ustayı bulmuşsunuz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...