İçeriğe Yönlendir

JVC KW-AVX814 kafa çıkmalı double din

Deniz Tayanç

Recommended Posts

Deniz Tayanç

Selam Arkadaşlar 2009 Focusuma JVC KW-AVX814 KAFA ÇIKMALI DOUBLE DİN marka teyp aldım. Yalnız yeni focusların teyplerinin çerçevesi oval olduğu için henüz teyibimi bağlatamadım. Ankara şaşmazlardamı iskitlerdemi bir yer buldum adamlar sadece teyp çerçevesi dökümü işiyle uğraşıyorlarmış. Ölçülerini verip çerçeveyi komple döktüreceğim. Arkadaşlar bildiğiniz 2009 focuslara 7 inçlik hazır çerçeve satan yer varmı.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
güle güle kullanın, maliyeti ne kadar?

teşekkürler 1450 tl aldım önce navitech aldım 850 tl beğenmedim ve tekrar bu cihazı aldım

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

sonunda araç için özel bir teyp çerçeve dökümü yaptırıyorum ölçümlerini verdim çarşamba günü muhtemelen döküm işi bitmiş olacak bittiği zaman resimlerini eklerim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İlker Kadılar
sonunda araç için özel bir teyp çerçeve dökümü yaptırıyorum ölçümlerini verdim çarşamba günü muhtemelen döküm işi bitmiş olacak bittiği zaman resimlerini eklerim.

şimdiden hayırlı olsun deniz kardeş.. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
şimdiden hayırlı olsun deniz kardeş.. :)

teşekkür ederim taktırdım çok güzel oldu

ayrıcı pionner 1200 kutu bass ve cadence 4 çıkışlı amfi taktırdım ses sistemi mükemmel oldu

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
teşekkür ederim taktırdım çok güzel oldu

ayrıcı pionner 1200 kutu bass ve cadence 4 çıkışlı amfi taktırdım ses sistemi mükemmel oldu

evet güzel olduğundan eminim deniz kardeş. artık arabayı getirdiğinde bi bakarım artıkk..

resimde eklersen görmeyenler için daha iyi olur..

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

tşk ederim ilker abinin yanına koltuk kılıflarını taktırdıktan sonra hem döşemeleri hemde ses sisteminin fotolarını çekip koyarım diger arkadaşlar içinde fikir oluşturmuş olurum

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
tşk ederim ilker abinin yanına koltuk kılıflarını taktırdıktan sonra hem döşemeleri hemde ses sisteminin fotolarını çekip koyarım diger arkadaşlar içinde fikir oluşturmuş olurum

teşekkürler deniz kardeş, bekleriz...

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

sonunda JVC KW-AVX814 kafa çıkmalı double din usbli ve sd kartlı teybimi , cadence ve pionner 1200 kutu bass taktırdım. Kapı hoporlerini değiştirmedim tesisatçı arkadaşın gerek olmadığını söyledi. Arabadan keyif almaya başladım. Ayrıca teybide tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Cem Buğra Evci

tek kelimeyle harika kazasız belasız hırsızsız günlerde insallah zaten hırsızda yaklaşmaz herhalde kapak çıktığı için... darısı benim başıma..aynı modelden 900 tl ye buldum en kısa zamanda taktırıcam..

takım işlemleri hakkında bilgi verebilirmisin??

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
tek kelimeyle harika kazasız belasız hırsızsız günlerde insallah zaten hırsızda yaklaşmaz herhalde kapak çıktığı için... darısı benim başıma..aynı modelden 900 tl ye buldum en kısa zamanda taktırıcam..

takım işlemleri hakkında bilgi verebilirmisin??

montaj işlemi için 1 hafta bekledim orjinal c-max çerçevesi üzerinde kesme biçme işlemi yapıldı karbon ile kaplandı ama beklememi değdi. çok memmunum ve sizde çok ucuza bulmuşsunuz dikkat edin 2.el yada çalıntı vs.. olmasın

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mustafa Çubukçu
Selam Arkadaşlar 2009 Focusuma JVC KW-AVX814 KAFA ÇIKMALI DOUBLE DİN marka teyp aldım. Yalnız yeni focusların teyplerinin çerçevesi oval olduğu için henüz teyibimi bağlatamadım. Ankara şaşmazlardamı iskitlerdemi bir yer buldum adamlar sadece teyp çerçevesi dökümü işiyle uğraşıyorlarmış. Ölçülerini verip çerçeveyi komple döktüreceğim. Arkadaşlar bildiğiniz 2009 focuslara 7 inçlik hazır çerçeve satan yer varmı.

Öncelikle sağlıkla kullanın çok güzel olmuş.... Birde Şaşmazdaki döküm işini yapan yerin iletişim ve ulaşım bilgilerini verirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...