İçeriğe Yönlendir

Fiesta Teyp Cikis

Barış Çelik

Recommended Posts

Barış Çelik

Fiesta cool Full araçlarda bulunan sony teyplere anfi çıkışı varmı?

Yorum bağlantısı
Barış Çelik

Normalda şu anki bir çok yeni yeni teyplerde anfi bağlamak için anfi çıkışıyor oluyor 1 2 3 şeklinde ve bu sony teyplerde varmı yokmu bende onu soruyorum işte varmı yokmu diye

Yorum bağlantısı
Alper Dereli

Fabrika çıkışı teyplerde olduğunu hiç duymadım.Ama sony'de belki olabilir. Zaten olmasa bile anfiyi bağlamak için teyp çıkınca belli olur.Varsa direk bağlanır yoksa da 15-20 liraya satılan aparatlar var onlardan takılıp anfi çıkışı yapılır. Ben öyle yapmıştım. Bir de teyp çizilmesin diye üzerine bir şeyler yapıştırın takıp çıkarırken çizmemek elde değil gerçi benim 2004 fiesta.. Sizinkiyle aynı şekilde mi çıkıyor bilmiorum ama dikkat edin bence.

Yorum bağlantısı
Barış Çelik
(düzenlendi)
Fabrika çıkışı teyplerde olduğunu hiç duymadım.Ama sony'de belki olabilir. Zaten olmasa bile anfiyi bağlamak için teyp çıkınca belli olur.Varsa direk bağlanır yoksa da 15-20 liraya satılan aparatlar var onlardan takılıp anfi çıkışı yapılır. Ben öyle yapmıştım. Bir de teyp çizilmesin diye üzerine bir şeyler yapıştırın takıp çıkarırken çizmemek elde değil gerçi benim 2004 fiesta.. Sizinkiyle aynı şekilde mi çıkıyor bilmiorum ama dikkat edin bence.

fotoraf0029on5.jpg

Bu arada bu benim arabam değil netten çektim :D:):)

2008 model araba üzerinde bulunan teyp'i bu ben orjinal teyp'bini bozmadan tesisat yapmayı düşünüyorum yani sony'de eger anfi çıkışı varmı yokmu bilmiyorum varsa çok güzel olur peki dedinki alper benimkinde yoktu ben bir aparat aldım onu taktım anfi çıkışı oldu bu aparatı nereye baglıyorsun peki.?

tarihinde Bar?? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alper Dereli

Teybi açıp içindeki devre kartının üzerinde bir yerlere kablo lehimliyorlar hatta direnç falan da taktılar benimkine, o kabloları linkte verdiğim gibi bir alete bağlıyosun. Ordan da amfi kablosuyla amfiye. Ben teybin içinden gelen kabloları torpidonun arkasına kadar çektirdim bu aparat şu an orda duruyor. Sonradan çıkarmak istersem teybi çıkarmadan halledilebilsin diye.

http://www.hemalhemsat.com/Shop/Auctions/A...ctionId=4325491

Yorum bağlantısı
Barış Çelik

güzelmiş ben bunu biliyordum peki bu çihazda kaç tane anfi baglama seçenegi var biliyormusun

Yorum bağlantısı
Alper Dereli
(düzenlendi)
güzelmiş ben bunu biliyordum peki bu çihazda kaç tane anfi baglama seçenegi var biliyormusun

Bilmiyorum ama belki 2 tane aparat takıp olabilir. İşi iyi bilen bir yere sormak lazım

tarihinde Alper Dereli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Barış Çelik

ben bunu biliyorum yazmışım pardon bilmiyorum yazacaktım teşekkür ederim. orjinalliği falza bozmak istemiyorum :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...