İçeriğe Yönlendir

Bu da bizim Şeker

Adnan Çakır

Recommended Posts

Adnan Çakır
(düzenlendi)

Veteriner arkadaşlardan yardım istiyorum.Değişik üç dört veterinere götürdüm fakat cinsinin ne olduğunu tam olarak bilemediler kimisi labrador-retriever kimiside rus setter olduğunu söylediler.Golden gibi uysal,insan canlısı ,oyun düşkünü,çok fazla havlamayan (istekleri yerine getirildiği sürece)koklamaya meraklı,itaatkar,duygusal bir hayvan.05122008140rl1.jpg05122008142lq1.jpgimg0072axz3.jpgimg0075afa6.jpg

Farklı makinalarla çektiğimiz için resimler güzel olmamış,yardımlarınız için şimdiden hepinize teşekkür ederim.

tarihinde Adnan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bana cinsi konusunda yardım edebilirmisiniz?

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

benim bir tanıdığımda av için setter cinsi köpeği vardı ona benzettim ama pek anlamam

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

13 sene bir köpek beslemiştim. Ölümünden 2 yıl sonra cinsini bulabilmiştim, hiçbir veteriner tanımamıştı. Sizinki de buna benzeyecek gibi, pek de şirinmiş.

Yorum bağlantısı
Sezgin Geridönmez

Çok güzel maşallah.

Bunlara kuş köpeği de derler.

Seter familyasından bir çeşit av köpeğidir.

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Boşverin cinsi sevmeye devam edin.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

yakın zamanda bir arkadaşım golden cinsi köpeğini bir hayvansevere hediye etmek istiyordu ,ben talip oldum fakat bebek olduğu için ev içerisinde olamayacağı için vazgeçtim

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bizde çok seviyoruz evin içinde değil ama balkonumuza yer yaptık orada besliyoruz ilginize çok teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
  • 10 ay sonra...
Adnan Çakır
Çok tatlı bu serseriler.Sayamadım kaç taneler?

10 tane :)

Yorum bağlantısı
Erkan Yılmaz
(düzenlendi)

çok tatlılar :nazar: ev ugun olsada birtane alsam yanıma ppfff :/

tarihinde Erkan Y?lmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

yerim müsait olsa bende severim, pitbul dışında.

Yorum bağlantısı

Çok tatlı gözüküyor, yerim müsait olsa bende düşünürdüm. Şimdilik zor gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bende köpekleri çok severim.

İlk gördüğümde aklıma hemen labrador geldi ama tüyler biraz uzun. Daha çok setter gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...