İçeriğe Yönlendir

Buda benim fiestam :)

Alper Aksakal

Recommended Posts

Alper Aksakal

1.4 turbo dizel yaptığım modifkasyon işlemleri şunlar;cr power box,green kutu içi performans filtresi,clean power güç arttırıc,clean power yakıt tasarruf cihazı,sonar angel eyes,phılıps 6000k xenon sislerde dahil,st spoyler,st görünümlü ön ve arka tamponlar,3lü göstergeler,205.45.15 krom jantla ve performans lastikleri,focus yan sinyali(beyaz),ve komple araç krom kaplamayla döseşnmiştir(kapı kolları,yan çıtaalr,cam ağızları,araka çıta ön panjur,kapı içi basamakları. evet arakadaşlar buda benm afacan 100 beygir dizel bi fiesta here türlü olumlu olumsuz düşüncelerinize açığım. resim yükleyemedim boyutu büyükmüş ;) ;)

Yorum bağlantısı
Bayram Bekman

hayırlı olsun. merak ettım eger bu arac dogustan 68 ps. ise kalan 32 ps. bu işlemlerden mi dogdu??

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

selam öncelikle tşk ederim yardımn ve yorumlarınz için ama ben bu resim yükleme olayını çözemedim uğraştım bulamadım boş vaktimde bu olayı çözcem.şimdi beygir ve tork artış olayına geliym.öncelikle inanması güç ama sonuçlar ortada hepsi dyno testine daynılarak sölenmiştir. cr power box zaten en çok beygir ve tork artışını sağlayan alet +25 hp hava filtresi +4 hp clean power +10 beygir gibi bi güç sağladı araca.ama bunuın yanı sıra araç beyninin orjnal yazılımıda değiştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...