İçeriğe Yönlendir

Cam Filmi...

Engin Özarı

Recommended Posts

artık filmlerin de hafif kusur denilerek geçtiği söyleniyor ayrıca.. kendinden siyah cam ile sorun olacağını hiç sanmıyorum.

Daha bu yaz camlar filmli olarak arkadaşın 207'yi hafif kusurlu olarak geçirmiştik. Kendinden orjinal olan bir cam'ın hiç problem olacağını hiç sanmıyorum. Ayrıca sadece ön cam için ağır kusur vs. diyolardı ne derece doğrudur bilinmez tabi.

Yorum bağlantısı
Engin Oynak
orijinal renkli cam.. yahut sonradan renklendirilmiş cam (aşırı koyu olmamak kaydıyla-bir standardı vardı bunun araştırmak lazım) sorun çıkarmaz.... sorun çıkaran film uygulamasıdır ki sebebi içerinin görünmemesinden ziyade, filmli camların kaza anında unufak olmayıp büyük parçalar halinde kalması ve kesiklere neden olmasıdır..

artık filmlerin de hafif kusur denilerek geçtiği söyleniyor ayrıca.. kendinden siyah cam ile sorun olacağını hiç sanmıyorum.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/Yeni-Fiest...916#entry824916

Eğer açılırsa bu linki incelerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlıyacaksınız arkadaşlar...

+1299

http://www.otoclubturkiye.com/forum/Yeni-Fiest...916#entry824916

Linki incelerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlıyacaksınız...

Yorum bağlantısı
Oskay Furtuna

Normalde orjianl takılan ve aracın teknik belgeseinde onaylı olan karatılmış camlara bir şey dememeleri gerekiyor ama onları ayırt etmeleri gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Arkadaşlar üyelerimizden Türker Gönüllü beyden bu konu ile ilgili belge almıştım, sizlerde zor durumda kalmamak için yanınızda bulundurun isterseniz..

4. paragrafta bahsedilen "E" ve "V" kodlarının camlarda bulunması gerekiyor..

egmyazikoyurenklicamlar.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Film yasak... Renkli cam için de, camda da E veya e işaretinin olması mı gerekiyor... ?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Film yasak... Renkli cam için de, camda da E veya e işaretinin olması mı gerekiyor... ?

E ve V işareti olması gerekiyormuş abi..

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

dsc01225c.jpg

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
(düzenlendi)
Ersen..standart renkli cammı bu ?

Yok abi fabrikasyon lazerle karartma orjinal cam..

s6300500800x600on5.jpg

tarihinde Ersen Tapan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ayhan Sırtıkara

Rezistansa zarar vermeden arka cam filmi nasıl sökülür, usulünü bilen var mıdır?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

bende geçenlerde en ucuzundan film çektirdim 3 hafta kadar kullandım filmleri beğenmediğimden söktürdüm arka rezistansa hiçbir zararı olmadı

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ayhan Sırtıkara
Rezistansa zarar vermeden arka cam filmi nasıl sökülür, usulünü bilen var mıdır?
Yorum bağlantısı
Halis Parlak
bende geçenlerde en ucuzundan film çektirdim 3 hafta kadar kullandım filmleri beğenmediğimden söktürdüm arka rezistansa hiçbir zararı olmadı

Rezistansa zarar vermeden nerede ve kaç paraya söktürdünüz?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Beyhan Yılmaz

Arkadaşlar ön camlarım hariç bütün camlarıma film çektirdim fakat sadece sol arka sürgülü kapıda 8 9 tane 1mm büyüklüğünde baloncuklar oluştu adamı aradım fakat 3 4 güne onlar kuruyunca geçer dedi. Sizce beklemelimiyim tekrar söktürüp 1 cam ne kadar tutuyorsa yaptırmalımıyım???

Yorum bağlantısı
Mehmet Mercan

1-2 gün bekleyin. güneşi görüdükçe toparlar. Toparlamazsa baştan yaptırırsıız.

Yorum bağlantısı
Serkan Dalgıç
Arkadaşlar ön camlarım hariç bütün camlarıma film çektirdim fakat sadece sol arka sürgülü kapıda 8 9 tane 1mm büyüklüğünde baloncuklar oluştu adamı aradım fakat 3 4 güne onlar kuruyunca geçer dedi. Sizce beklemelimiyim tekrar söktürüp 1 cam ne kadar tutuyorsa yaptırmalımıyım???

bende ziebartta yaptırmıştım,3 gün camları hiç kunlanmadım.tamamen kuruyunca hiç baloncuk kalmıyor.bu 3-4 günlük süreyi geçtiğinde düzelmemişse bencede gidip yeniden yaptırın.sonnuçta para veriyorsunuz,kimse kolay kazanmıyor.

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Teşekkürler arkadaşlar zaten ufak ufak geçmeye başlamışlar baloncuklar bekliyelim bakalım daha daha..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...