İçeriğe Yönlendir

Sol arka kapı merkezi kilit sorunu

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

Aracın sol arka kapısı kumandayla kilitlenmiyor, içeriden manuel kilitledim şimdi kumanda o kapıyı hiç açmıyor sadece içeriden açabiliyorum. Kapı kolu aydınlatma lambası da yanmıyor sizce çözümü basit midir? Sigorta vs yoksa elektrikçinin yolunu mu tutmalıyım?

İşaretli olan işaret ışığı sürekli yanıyor onun sağ sis farından dolayı kaynaklandığını sanıyorum ilgisi olabilir mi?

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sait Ertürk

Aynı sorun bendede vardı işini iyi bilen bir kilitçiye gidin. benim kilitci 60 ytl ye halletti işi abi dedi"günde en az 8-10 tane sol arka kapı kilidi geliyor dedi". orj kilite bypass yapıldı. şimdi sapasağlam gayet iyi çalışıyor

Yorum bağlantısı
Aynı sorun bendede vardı işini iyi bilen bir kilitçiye gidin. benim kilitci 60 ytl ye halletti işi abi dedi"günde en az 8-10 tane sol arka kapı kilidi geliyor dedi". orj kilite bypass yapıldı. şimdi sapasağlam gayet iyi çalışıyor

Teşekkür ederim, kilitçi Eskişehir'de mi yoksa Kütahya'da mı? Fotoğraf Eskişehir'den olunca bir sormak istedim...

Yorum bağlantısı
Taner Kaplan
(düzenlendi)

merkezi kilitle ilgili arkadaslara katılıyorum .fotograftaki resim arka sag park yanmıyor .onun isareti hatta farları ac in arabadan yanmıyan stoba bir kere elinle saplat yanar).yanmazsa ampul patlaktır.aynı durum bendede oldu

tarihinde Taner Kaplan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

Dayanamadım aldım elime takım çantasını giriştim işe...Bağlantı aparatı motordan çıkmış yerine taktım, iç açma kolu aydınlatma lambası yerinden oynamış oturttum o da çalıştı ve sorun böylece çözüldü...

Göstergedeki arıza lambası da plakalık aydınlatmasından kaynaklanıyormuş değiştirdim çözüldü, ilgilenen herkese teşekkürler...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...